Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool 650W PF650 80+ 999TL

Grande Terim

80+ Silver
çok iyi bir psu değil ama bu fiyata adı sanı bilinmeyen marka almak yerine bunu almak daha mantıklı

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Murat
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
-
stok mevcut kalite olarak sharkoon ayarında bence. alınır. ben aldım.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Bu fiyata 650w güç kaynağı bulmak zor ihtiyacı olan kesinlikle kaçırmamalı

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
Arkadaşlar toplamak istediğim RX6600 ya da ARC750 ekran kartlı sisteme alacağım. Zaten bu PSU'nun olduğu bir kasayı alacaktım sadece PSU'yu almak daha avantajlı olur benim için. Sorun olmaz değil mi şu anda 3200G sistemimde ASUS Vento PSU var 350W'lık.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Arkadaşlar toplamak istediğim RX6600 ya da ARC750 ekran kartlı sisteme alacağım. Zaten bu PSU'nun olduğu bir kasayı alacaktım sadece PSU'yu almak daha avantajlı olur benim için. Sorun olmaz değil mi şu anda 3200G sistemimde ASUS Vento PSU var 350W'lık.
Bir sorun olacağını düşünmüyorum gidip rampage powerboost gibi markaları almaktansa bu daha iyidir. Son zamanlarda ülkemizde deepcool ürünleri ciddi anlamda satılmaya başladı bence ihtiyacınız varsa direk alın. Tabi ki teknoloji şans işidir bunu da unutmamak lazım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Mustafa
İyi hoş da Sinerji gibi bir markanın özellik yazmaması ne kadar saçma hayır sadece Sinerji değil bu markanın özellikleri hiçbir yerde yazmıyor içinden hangi kablodan kaç tane çıktığını yazar insan hiçbir şeyini yazamıyorsan 1 veya iki tane pcie güç girişi/çıkışı var de bence marka da kendi ürününe güvenmiyor. Eğer yazsaydı direkt alacaktım ama yazmadığı için biraz daha bekleyeceğim başka ürünleri. mesela aşağıdaki bilgiler aynı markaya ait aynı sitedeki farklı bir modelin açıklaması (gerçi hangi kabloların olduğu yine yazılmamış bir şeye ucuz diye çökmek biraz mantıksız geldi bana
TipATX12V V2.4
Ürün Boyutları150×140×86mm (G x U x Y)
80PLUS SertifikalarıBronze
Fan Boyutu120mm
Fan YatağıHypro Rulman
topolojiAktif PFC+DC'den DC'ye
kapasitörlerTayvan kapasitör
Güç İyi Sinyali100-150ms
Bekletme Süresi≥16ms(80% Yük)
YeterlilikTipik Yük Altında ≥%85 (%50 Yükleme)
KorumaSCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP
Çalışma Sıcaklığı0 - 40 °C
DüzenleyiciCB/CE/FCC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B)/ TUV-RH/CCC/UKCA/EAC/RCM/BIS
Erp YönetmeliğiErP 2013
MTBF100.000 Saat

Son düzenleme:

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
Bir sorun olacağını düşünmüyorum gidip rampage powerboost gibi markaları almaktansa bu daha iyidir. Son zamanlarda ülkemizde deepcool ürünleri ciddi anlamda satılmaya başladı bence ihtiyacınız varsa direk alın. Tabi ki teknoloji şans işidir bunu da unutmamak lazım
aldım hocam. olduğum mahallede bolca elektrik kesilmesi olmasına rağmen ne düşük voltaj ne de yüksek voltaj sorunu oldu. 35tllik psu bile çalışıyorsa bunlar da çalışır.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Enis
aldım hocam. olduğum mahallede bolca elektrik kesilmesi olmasına rağmen ne düşük voltaj ne de yüksek voltaj sorunu oldu. 35tllik psu bile çalışıyorsa bunlar da çalışır.
akım korumalı priz al kardeşim aynı şey benim basıma geldi inan evdeki her şey patladı akım koruma takılı olanlar hariç. Sneider marka öneririm gerisi boş bu arada tekli alsan yetiyor çoklu prizin başına takıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emre bey
İmzamdaki 6800xt li sistemde kullanıyorum.
Cg540 kasayla birlikte 1800 e almıştım 5-6 ay önce memnunum
Hocam bu PSU yük altında kullanımda fan sesi çıkarıyor mu? Elimdeki FSP 650W yük altında motor gibi çalıştığı için değiştireceğim.

Top Bottom