Neler Yeni

Yardım DeepCool CH560 850W Aldım !

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
mehmet ali oğuz
Büyük sabırsızlıkla bekliyorum
1 2 video gördüm bu psu da CW ile ilgili umarım başına gelmez. Deepcool psu araştırdım 1 2 videoda karşıma cıkmıştı Atx 3.1 psu olarak geçiyordu içindeki sanırım Deepcool PN850M

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
1 2 video gördüm bu psu da CW ile ilgili umarım başına gelmez. Deepcool psu araştırdım 1 2 videoda karşıma cıkmıştı Atx 3.1 psu olarak geçiyordu içindeki sanırım Deepcool PN850M
Yapma hocam neymiş sorun

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
mehmet ali oğuz
Yapma hocam neymiş sorun
Coil whine işte bobin vızıltısı tabi her üründe başımıza gelebilir ama oyunlara girince cızırtı sesi duyarsanız ufak çaplı bir test yapın derim iade hakkınız dolmadan.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Coil whine işte bobin vızıltısı tabi her üründe başımıza gelebilir ama oyunlara girince cızırtı sesi duyarsanız ufak çaplı bir test yapın derim iade hakkınız dolmadan.
A Tier PSU da bile varsa ayıptır ya

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
mehmet ali oğuz
A Tier PSU da bile varsa ayıptır ya
Kardeşim 3080 4070ti rog serisi 4 5 6 belkide 7 ekran kartı denedim hepsinde vardı istisnasız. Firmaların yaklaşımı 2024 yılında bile normal zamanla alışırsın performans a bir etkisi yok. ROg serisi en tepe model ama gittim aldım PNY bak ne cw ne bir şey :) Tepe modeller de de olabiliyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim 3080 4070ti rog serisi 4 5 6 belkide 7 ekran kartı denedim hepsinde vardı istisnasız. Firmaların yaklaşımı 2024 yılında bile normal zamanla alışırsın performans a bir etkisi yok. ROg serisi en tepe model ama gittim aldım PNY bak ne cw ne bir şey :) Tepe modeller de de olabiliyor.
Bu cl yi yapma sebebi ne mesela kullandıkları parça mı ney yani aşırı saçma bir olay

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
mehmet ali oğuz
Bu cl yi yapma sebebi ne mesela kullandıkları parça mı ney yani aşırı saçma bir olay
CW sebebi kalitesiz bobin kullanmalarıydı sanırım ekran kartında. PSu da da aynıdır büyük ihtimalle ama şans işi işte tepe model olmaz dememek lazım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
CW sebebi kalitesiz bobin kullanmalarıydı sanırım ekran kartında. PSu da da aynıdır büyük ihtimalle ama şans işi işte tepe model olmaz dememek lazım.
Hadi hayırlısı OCCT psu test yapcam gelince yeterli olur mu anlamak için ve çok uyuz edici bir ses mi aşırı belli oluyor mu

ruaF1912

80+ Bronze
Kalitesiz bobin değil sadece, 6 tane faz kullanıp 250w yükü, bu 6 faza yüklersen, bobinlere gereksiz yükleniyor, buda cw yapıyor, fakat 10 adet faz'a sahip 250w yükü bu bobinlere yüklersen, ilk senaryodaki cw sorunu çok büyük ihtimalle olmayacak, özellikle ekran kartı alırken Techpowerup sitesinden kartın iç beslemelerine iyi bakın, kaç tane faz yapısına sahip.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Kalitesiz bobin değil sadece, 6 tane faz kullanıp 250w yükü, bu 6 faza yüklersen, bobinlere gereksiz yükleniyor, buda cw yapıyor, fakat 10 adet faz'a sahip 250w yükü bu bobinlere yüklersen, ilk senaryodaki cw sorunu çok büyük ihtimalle olmayacak, özellikle ekran kartı alırken Techpowerup sitesinden kartın iç beslemelerine iyi bakın, kaç tane faz yapısına sahip.
Bu powerin Fas değerine bakabilir misin peki ben anlamıyorum

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
@HacıSOFU beklenen gün geldi kargo gelmiş bu akşam kurarım gibi duruyor sence 3 saate kurar mıyım ya sıvı soğutma yok birsey yok kurarım gibi geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,293
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath
Top Bottom