Neler Yeni

Yardım DeepCool CH560 850W Aldım !

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
@HacıSOFU Hoca Almış Kasayı Sonunda Operasyon İptal .

Ohh sin erji yapmaz da işte insan görmeden güvenemiyor malum türk işi :) hayırlı uğurlu olsun bunun 1000w bulabilsem alacaktım bende fsp aldım. Kasa bu arada lancool bile cok serindi bu yan mesh ızgaraya fanda atarsan cok fena soğutmayı etkiliyor ekran kartı canlanıyor bildiğin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam Kullanmadın Derken 💀
Oyun felan yükleyip test edecekti psu yu CW sorunu görmüştüm 1 2 videoda

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ohh sin erji yapmaz da işte insan görmeden güvenemiyor malum türk işi :) hayırlı uğurlu olsun bunun 1000w bulabilsem alacaktım bende fsp aldım. Kasa bu arada lancool bile cok serindi bu yan mesh ızgaraya fanda atarsan cok fena soğutmayı etkiliyor ekran kartı canlanıyor bildiğin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun felan yükleyip test edecekti psu yu CW sorunu görmüştüm 1 2 videoda
topladıktan sonra rdr2 ve Spiderman denedim hiç birsey olmamıştı bide üste 3 tane fan taktım havayı dışarı aticak şekilde sen nereye fan tak diyordun anlamadım

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
topladıktan sonra rdr2 ve Spiderman denedim hiç birsey olmamıştı bide üste 3 tane fan taktım havayı dışarı aticak şekilde sen nereye fan tak diyordun anlamadım
Psu üstündeki ızgaraya ekran kartının altına yani fan takma yeri vardır diye düşünüyorum :)

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Psu üstündeki ızgaraya ekran kartının altına yani fan takma yeri vardır diye düşünüyorum :)
Olabilir bendeki diğer kasayı satılığa koysam satılmaz gibi geliyor powersiz olmadı fanlarını alırım da oraya takmak ekran kartının fanının donmesine engel olmuyor mu

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
mehmet ali oğuz
Olabilir bendeki diğer kasayı satılığa koysam satılmaz gibi geliyor powersiz olmadı fanlarını alırım da oraya takmak ekran kartının fanının donmesine engel olmuyor mu
Olmaması lazım tam denk geliyor direk ekran kartı fanlarına üflüyordu lancool 2 de herhalde koskoca deepcolda düşünmüştür bunu üretirken :)

Gif Man

80+ Gold
Alt Kısma Fan Montajı Yapmana Gerek Yok Zaten Kasanın Alt Yan Bölümü Mesh Olduğu İçin Yeterli Havayı Alıyor Zaten .

Top Bottom