Neler Yeni

Çözüldü✓ DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu ayarları

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
İyi günler

DeepCool LS520 RGB 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu​

sıvı soğutucu takdırdım bilgisayarıma çok ses yapıyor bunun fan ayarlarını nasıl düşürebilirim boşta iken sesi çok fazla

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
fan kablolarını sys_fan kısmına takmışsındır muhtemelen. Biostan sistem fan ayarlarını silent moda geçir

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fan kablolarını sys_fan kısmına takmışsındır muhtemelen. Biostan sistem fan ayarlarını silent moda geçir
Yaptım onu teşekkürler ama genede sesi bir tık fazla geldi bana başka bir ayar yok sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bende dik duruyor fanlar yer yoktu kasada mecbur öyle yapmak zorunda kaldık sığmadı remlerden dolayı çok etkisi olmaz diye düşünüyorum boşta 30 derece yükte 40 maks i5 12400f işlemcim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Yaptım onu teşekkürler ama genede sesi bir tık fazla geldi bana başka bir ayar yok sanırım

Birde bende dik duruyor fanlar yer yoktu kasada mecbur öyle yapmak zorunda kaldık sığmadı remlerden dolayı çok etkisi olmaz diye düşünüyorum boşta 30 derece yükte 40 maks i5 12400f işlemcim
bende de aynı şekilde dik duruyor. Aynı işlemci üzerine ramler yüzünden kasaya sığmadı öne taktım. Kasanın tasarımında hata var yeterince derinlik verilmemiş o yüzden oluyor. Saçma halbuki en çok kullanılan corsair marka ramler ile cooler master kasasında aynı markanın yine cooler master sıvı soğutma takamıyosun

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
bende de aynı şekilde dik duruyor. Aynı işlemci üzerine ramler yüzünden kasaya sığmadı öne taktım. Kasanın tasarımında hata var yeterince derinlik verilmemiş o yüzden oluyor. Saçma halbuki en çok kullanılan corsair marka ramler ile cooler master kasasında aynı markanın yine cooler master sıvı soğutma takamıyosun
Biraz ses var dimi sendede bende saçma buluyorum kasa büyük genede sığmadı anakart daha aşağıda olmalıydı çok boş yer kalmış altında

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Biraz ses var dimi sendede bende saçma buluyorum kasa büyük genede sığmadı anakart daha aşağıda olmalıydı çok boş yer kalmış altında
bende fanlardan tıkırtı sesi geliyor gece duyuluyor onun haricinde ses yok. Ve evet kasa tasarımı hatalı

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
bende fanlardan tıkırtı sesi geliyor gece duyuluyor onun haricinde ses yok. Ve evet kasa tasarımı hatalı
aynen katılıyorum çok boş alan varken anakartı en üste almaları saçma ve bunu yapan markada cooler master yakışmıyor alırken hesaplamamıştım birdahakine ders olmuş oldu alırsam bana

Yükte 40 baya iyi testi hangi programla yapıyorsunuz

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
Desktop Screenshot 2024.02.09 - 13.26.46.80.png

Yükte 40 baya iyi testi hangi programla yapıyorsunuz
tek sıkıntı biraz fan sesi yapıyor vurma sesi gibi

samsunle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
hasan kamil
Olsun gayet iyi hocam
tek sıkıntım kasanın üstüne sığmadı remlerden dolayı alta almak zorunda kaldık altta 3 fanım vardı onun 2 sinide üste aldık üstte ızgara vardı bende toz tutan onuda çıkarmak zorunda kaldım çok ince olduğu için aralığı hava zor dışarı çıkıyordu ses yapıyor aynı zamandada

Ekler

• Screenshot_20240210_101932_Gallery[1].jpg
    Screenshot_20240210_101932_Gallery[1].jpg
    1.3 MB · Hit: 29
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,374
Üyeler
146,926
Son üye