Neler Yeni

DEEPCOOL LS520 SE POMPA SESİ

dolphin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Gencer
Arkadaşlar merhaba sıvı soğutma olarak deepcool ls520 se kullanıyorum alalı daha 3 ay oldu tebilon dan aldım sorunum şu işlemci yüklü oyunlara girince yüksek derecede ses çıkartıyo masaüstü google vs takılınca nadiren arada bir çıkartıyo internette bir kaç araştırma yaptım bios dan pompa hızını düşürünce sorun çözülüyo yazmışlar fakat pompa hızı nasıl düşürülüyo bilgim yok yardımcı olur musunuz

çıkan ses bu

ConquerorXIV

80+ Gold
pompa sesine benzemiyor fan sesi gibi ayrıca garip bir şeyler yapmışsın fanlarla, montaj hatalı ve kablolama da kötü.

ConquerorXIV

80+ Gold
attığım video benim değil örnek olarak attım
bu modelde kronik olabilir ben olsam değişime gönderirdim pompa devrini düşüreceksen neden para verdin o soğutucuya

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Murat
Arkadaşlar merhaba sıvı soğutma olarak deepcool ls520 se kullanıyorum alalı daha 3 ay oldu tebilon dan aldım sorunum şu işlemci yüklü oyunlara girince yüksek derecede ses çıkartıyo masaüstü google vs takılınca nadiren arada bir çıkartıyo internette bir kaç araştırma yaptım bios dan pompa hızını düşürünce sorun çözülüyo yazmışlar fakat pompa hızı nasıl düşürülüyo bilgim yok yardımcı olur musunuz

çıkan ses bu
ses böyleyse direkt gönder baksınlar sen uğraşma elinde kalır suç senin olur

dolphin0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Gencer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu modelde kronik olabilir ben olsam değişime gönderirdim pompa devrini düşüreceksen neden para verdin o soğutucuya
peki elimde şuan fuma 2 kule tipi soğutucu var değişime yollayıp bunu taksam iş görür mü soğutma açısından ryzen 5 5600x kullanıyorum

ConquerorXIV

80+ Gold
Top Bottom