Neler Yeni

🔥İndirim DeFacto Parfümler 90₺'ye Düştü🔥🔥

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
NBA olani kullaniyorum 2.gün bile montta Allah aşkına kullanmadan yorum yapmayın!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bargello için bunu tavsiye ederim: https://app.hb.biz/Fr5QVUaTTpjk
Parfüm dediğin üstünde ki sweati ya da montu alıp burnuna sokunca aaa koku aldım denilen bişey değil. Üstüne sıktıktan sonra çevrene yaydığı kokudur. Sıktıktan biraz zaman geçince hiç bişey gelmiyor. Anca üstünü koklarsan alırsın kokuyu

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kullanan var mı nasıl ?
1701017514136.png

kerimavrs

80+ Silver
Parfüm dediğin üstünde ki sweati ya da montu alıp burnuna sokunca aaa koku aldım denilen bişey değil. Üstüne sıktıktan sonra çevrene yaydığı kokudur. Sıktıktan biraz zaman geçince hiç bişey gelmiyor. Anca üstünü koklarsan alırsın kokuyu
Reis 26 yaşindayim neyin ne olduğunu biliyorum sen de ön yargı nedir onu araştır bence

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Sinan
Bence herkes kendi işini yapmalı. Giyim markasından parfüm almak bana pek mantıklı gelmiyor. Koku güzel ve kalıcıdır belki ama yine de olabildiğince orjinal kullanmak en iyisi. Herkesin kendi tercihi tabi 🤷🏿‍♂️

kerimavrs

80+ Silver
Bence herkes kendi işini yapmalı. Giyim markasından parfüm almak bana pek mantıklı gelmiyor. Koku güzel ve kalıcıdır belki ama yine de olabildiğince orjinal kullanmak en iyisi. Herkesin kendi tercihi tabi 🤷🏿‍♂️
Nike ninde adidasinda parfümleri var hocam dusundugunuz mantik yanliş bence :)

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Sinan
Nike ninde adidasinda parfümleri var hocam dusundugunuz mantik yanliş bence :)
Onları da tercih etmem şahsen. İşi parfüm olan markalar parfüm yapmalı. Mesela Defacto ya da benzeri bir markadan ayakkabı da almam. Direkt olarak işi ayakkabı yapmak olan markaları tercih ederim.

heroistan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kahraman Enes Özçelik
Onları da tercih etmem şahsen. İşi parfüm olan markalar parfüm yapmalı. Mesela Defacto ya da benzeri bir markadan ayakkabı da almam. Direkt olarak işi ayakkabı yapmak olan markaları tercih ederim.
Mantıklı düşünüyorsun ama ekonomik şartlar gereği herkes armaniden Calvin cleinden kaliteli parfüm alamıyor. 90 TL gayet ucuz geldi bana tuvaletten çıkınca bile sıkarsın al geç :)

kerimavrs

80+ Silver
Mantıklı düşünüyorsun ama ekonomik şartlar gereği herkes armaniden Calvin cleinden kaliteli parfüm alamıyor. 90 TL gayet ucuz geldi bana tuvaletten çıkınca bile sıkarsın al geç :)
Ayni dusuncedeyim👍

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Sinan
Hocam açıkcası ben de armaniden ya da calvin cleinden parfüm almıyorum. Aldığım parfümler şu an ki piyasada 500-700 arası parfümler. Ve paramın olmadığı zamanlarda parfüm yerine bilindik kolonya markalarının parfümlü kolonyalarını kullandığım da oldu yıllarca. Sonuçta bu tene sıkılan bir şey ve açıkcası ben uzmanlığı parfüm olmayan bir firmanın ürettiği ürünleri kullanmak istemem.

Top Bottom