Neler Yeni

Değişik ateistler nasıl şikayet ederim bunları.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Bu Ateiste özgü değil.
Bu her şeye uyarlanır.
Bunun adına ben cahillik diyorum.
Size tavsiyem basın engeli gitsin.
Kesinlikle bu sadece ateistlerde değil bazı müslümanlarda da kısaca cahil olan herkeste oluyor. Adam gidiyor ateistlere, hristiyanlara sövüyor adama abi niye sövüyorsn diyorum müslüman değil onlar diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle bu sadece ateistlerde değil bazı müslümanlarda da kısaca cahil olan herkeste oluyor. Adam gidiyor ateistlere, hristiyanlara sövüyor adama abi niye sövüyorsn diyorum müslüman değil onlar diyor
Abi müslüman birine bu yakışmaz diyorum adam hâlâ devam ediyor sen karışma diyor

Abi müslüman birine bu yakışmaz diyorum adam hâlâ devam ediyor sen karışma diyor
Ayet, hadis vs söylüyorum adam takmıyor. Sen ne biçim müslümansın o zaman, cidden bu şekil hangi dinden olursa olsun cahil insanlar oluyor. En iyisi onları hiç takmamak

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Ayet, hadis vs söylüyorum adam takmıyor. Sen ne biçim müslümansın o zaman, cidden bu şekil hangi dinden olursa olsun cahil insanlar oluyor. En iyisi onları hiç takmamak
Hatta bırak dini.
Ülkede eğer sen karşındakki adamın fikrine katılmıyorsan bile gözünde böyle ineksin.
Bu siyasi , eğitimsel , gündelik yaşam vb.
Hatta admala yemek zevkiniz aynı olmasa bile adamın gözünde inekleşiyoruz böyle

Top Bottom