Neler Yeni

🔥İndirim DELL Alienware 34" AW3423DWF 31.399 TL

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Sinan
Bence o fiyatı hak edicek hiç birşeyi yok memnun olanda aşırı yok.
Oled parasina bildiğin.
4 IPS mini LED ama 32 4 oled almak 100kat Mantikli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Display port çıkıyor direk.
https://www.vatanbilgisayar.com/paugge-7na8kpro-ultra-sertifikali-hdmi-2-1-kablo.html bu tarz 2.1 pahalı olmasına gerek yok yorumu iyi birtane alırsın.
Oled düşünüyordum ama vrr problemleri
Alt tab da görüntü gitmesi vs birçok problem olduğu belirtilmiş yabancı forumlarda yani daha olgunlaşmamış bir teknoloji gibi geldi

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
Oled düşünüyordum ama vrr problemleri
Alt tab da görüntü gitmesi vs birçok problem olduğu belirtilmiş yabancı forumlarda yani daha olgunlaşmamış bir teknoloji gibi geldi
Söyleniyor evet ama kullanmamak için bir durum teşkil etmiyor o sorunlar çözülen monitör mevcut vrr zamanla çözülür güncelleme alan monitör alsan problem kalmaz bence.
Örnek msi 321 upx yerine urx alabilirsin zamanla güncelleme geldikçe sorun çözülüyor. Upx güncelleme almıyor
Ve gen 3 monitör alsan kafidir oled yanığı azaltmak adına.
Birde nerdeyse kusursuz monitör yok illa hepsinin bir eksiği oluyor 1ms denen monitör fazla bile çıkıyor testlerde 2-3cikanlar mevcut hep yalan dolan test yapılmasa millete kitlicekler.
Gtg deniyor mpbr çıkıyor felan 😂

Aynen aynı gibiler bunda baya yorum bundan alayım hocam :D çok teşekkürler :love:

Güncellemeden kastın nesini güncellicem hocam driverını mı ? Hepsiburada kardeş bi güzellik yapsın hemen alacam sepette :D
Firware güncellemesi flash veya arkada data kablosu ile atılıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mesut
Örnek msi 321 upx yerine urx alabilirsin zamanla güncelleme geldikçe sorun çözülüyor. Upx güncelleme almıyor
Artık UPX modeli güncelleme alacak, hatta ilk güncellemesi yayınlandı. Ancak tek sorun var ilk güncelleme için teknik servise götürülmesi gerekiyormuş. bir sonraki güncelleme kullanıcılar kendileri yapabilir.

Rtings sitesinde tavsiye edilen en iyi ultrawide mönitörü olarak gösteriliyor ve genel olarak herkes monitörden memnun gibi gözüküyor. Ayrıca 3 yıl OLED yanma garantiside olduğunu söylemek lazım. Burada satıcı EbrarBilgisayar, vatan 500 tl den daha pahalı satılıyor. Güvenemeyenler için düşünülebilir

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
Artık UPX modeli güncelleme alacak, hatta ilk güncellemesi yayınlandı. Ancak tek sorun var ilk güncelleme için teknik servise götürülmesi gerekiyormuş. bir sonraki güncelleme kullanıcılar kendileri yapabilir.

Rtings sitesinde tavsiye edilen en iyi ultrawide mönitörü olarak gösteriliyor ve genel olarak herkes monitörden memnun gibi gözüküyor. Ayrıca 3 yıl OLED yanma garantiside olduğunu söylemek lazım. Burada satıcı EbrarBilgisayar, vatan 500 tl den daha pahalı satılıyor. Güvenemeyenler için düşünülebilir
Geldiyse iyi zaten olmaması çok saçmaydı ama neden servis atıyor ilk firwareyi 😂

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Halil
Söyleniyor evet ama kullanmamak için bir durum teşkil etmiyor o sorunlar çözülen monitör mevcut vrr zamanla çözülür güncelleme alan monitör alsan problem kalmaz bence.
Ve gen 3 monitör alsan kafidir oled yanığı azaltmak adına.
Birde nerdeyse kusursuz monitör yok illa hepsinin bir eksiği oluyor 1ms denen monitör fazla bile çıkıyor testlerde 2-3cikanlar mevcut hep yalan dolan test yapılmasa millete kitlicekler.
Gtg deniyor mpbr çıkıyor felan 😂

Firware güncellemesi flash veya arkada data kablosu ile atılıyor.
hadi ya oneymiş öyle ekranda hiç öyle bişi yapmadım zor bişi değildir heralde araştırmak lazım

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mesut
Geldiyse iyi zaten olmaması çok saçmaydı ama neden servis atıyor ilk firwareyi 😂

"Sürümünüz FW.011 veya daha eskiyse" belirtilenden eski sürümlerde güncelleme üzerine bir destek olmadığından denilmiş :)

Ayrıca güncelleme mantıklı olmuş, 50 bin tl veriyorsun ama güncelleme yok :)

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
"Sürümünüz FW.011 veya daha eskiyse" belirtilenden eski sürümlerde güncelleme üzerine bir destek olmadığından denilmiş :)

Ayrıca güncelleme mantıklı olmuş, 50 bin tl veriyorsun ama güncelleme yok :)
Aynen 50bincik 6-7ay çalışıp monitör alicaz o dene güncelleme yok adam küfür etse firmaya hak 😂 gerçi 70 bine monitör alsada güncellemeyen insanlar var

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Halil
Aynen 50bincik 6-7ay çalışıp monitör alicaz o dene güncelleme yok adam küfür etse firmaya hak 😂 gerçi 70 bine monitör alsada güncellemeyen insanlar var
sen güncelledin mi hocam cihaznı

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
sen güncelledin mi hocam cihaznı
Ben almadım ki 😂 iptal ettim 20 gun bekledim en son vazgeçtim odyssey g7 var onu güncelle yorum geldikçe.
Suprim x aldım onu yerine 4k Alicam ins sene sonuna doğru 😂

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Halil
Ben almadım ki 😂 iptal ettim 20 gun bekledim en son vazgeçtim odyssey g7 var onu güncelle yorum geldikçe.
Suprim x aldım onu yerine 4k Alicam ins sene sonuna doğru 😂
:D :D ben seni aldın sanıyorum alıyorum falan yazmışın eski konularada neyse biz tecrübelenicez anlaşılan umarım pişman olmam :D

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
:D :D ben seni aldın sanıyorum alıyorum falan yazmışın eski konularada neyse biz tecrübelenicez anlaşılan umarım pişman olmam :D
İlk çıktı an aldım çok gecikti 20 gün oldu baktım dağa 10 var vazgeçtim alanlar var 4k karar kıldım.

• Beğen

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Halil
İlk çıktı an aldım çok gecikti 20 gün oldu baktım dağa 10 var vazgeçtim alanlar var 4k karar kıldım.
anladım hocam hayırlısı olsun :D alanlarla görüştüğün bildigin var mı hocam cihaz güzel sağlam mı taklaya gelmeyelim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,729
Üyeler
149,974
Son üye
miraydda
Top Bottom