Neler Yeni

Öneri Dell G2422HS inceleme

Merhabalar başlıkta görünen monitörü alacak arkadaşlara yardımcı olması amacıyla kısa vadede deneyimlerimi paylaşacağım. Monitörü gaming.gen.tr üzerinden 3600 tl ye aldım. Dell in ölü piksel konusundaki tutumu ve yerinde garanti opsiyonu almamdaki etkenlerden en önemlileri. 1 iş günü içerisinde elime ulaştı. Genel olarak malzeme kalitesi iyi gibi duruyor fakat ekran sanki bi tık sol tarafa yatık gibi ayağından dolayı ancak düzelmeyecek bi durum değil.

Kutu içeriğinden dp kablosu, hdmi kablosu ve bildiğimiz klasik güç kablosu ile garanti belgesi vs çıkıyor.

Monitör 23.8 inç, 1080p 165 hz 1 ms gtg (kendi sitesinde yazdığı). Dp kablosu ile bağladım direkt olarak 165 hz aldım herhangi bi ayar vs yapmadan. Benim önceki monitörüm 19 inç olduğu için bana bi tık büyük geldi ilk başta hatta iyi ki 27 inç almamışım dedim. Monitörün ayakları ağır olduğundan masa üzerinde kayma gibi bi durum olmayacaktır. Yukarı aşağı yükseklik ayarlanabiliyor fakat sağ sola dönme opsiyonu yok. Genel olarak renkler güzel ve canlı. Ekran mat olduğundan parlama vs gibi sıkıntı olacağını sanmıyorum. En önemli nokta olarak ölü piksel yok, ghosting yok gibi ya da ben farketmedim hatta bi kaç el valorant oynayıp denedim. İps panel olmasına rağmen ips glow dahi yok. Yani sorunsuz. (en azından bana gelen monitör)

Monitör panelinde Türkçe dil desteği yok. Sağ arkada bulunan joystick ile kullanımı baya kolay hatta ben yazılımını indirdim biraz oradan baktım. 3-4 tane oyun modu, parlaklık, netlik ayarları vs fazla da kurcalamadım zaten.

Elimden geldiğince gördüklerimi yazmaya çalıştım. herhangi bi eksiğimiz varsa affola. Varsa sormak istedikleriniz yine cevaplayabilirim.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Teşekkürler inceleme için hocam. Siparişimi vereyim ben de.

Top Bottom