Neler Yeni

Dell G2723H 0,5 MS 280 HZ IPS Pivot monitör (PCKOLIK) 6699 TL

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
eyyüb
G3 zaten alınmaz ghosting vs. sorunları var ve dediğiniz gibi g serisinin alt modellerinde panel sorunlarıda çıkabiliyor şanslıysanız çıkmayadabilir arkadaşımda g4 var şu ana kadar bi sorun çıkmamış
Nadiren sorunsuz cikiyo garanti bitmeye yakın bozuluyor defalarca panel degisede devam ediyor illet ürünler saat bomba gibi.
Samsung ve viesonicten acayip nefret ettirdi kendinden utanmasa turbox marka monitör bile bunlardan sağlam çıkar.
Fark ettim Samsung her monitör farklı yerde üretiliyor Taiwan chin Kore gibi değişik yerlede ulkeden ülkeye kalite farkı var gibi geliiyor bana

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
eren kılıçoğlu

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
eyyüb

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,416
İsim
eren kılıçoğlu
Genel olarak oluyor sende olmuyor diye başkasında olmuyor sanma bence.
Senin dediğin G3 ve g5 modelinde var g4 modelinde bir sorun yok yanlış bilgi veriyorsun ben sana bunu anlatıyorum.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
eyyüb
Öyle bir şey demedim ki şanslıysak olmuyor dedim genelleme yapmadım
Bende bir şey demedim 😂 tek fazla savunulcak ürünler değil sadece g4 en çok görüntülen şeyide soyleyiyim genelde pixel dağılma cok ondada.
Aman boş verin dandik işte yoksa görün kalitesi fena değil ghosting çıkmadı sürece.
Paranla rezil eden modellerdir.
G7 bile 3 tane aldık hepsinde ölü pixel çıktı.
Samsung ürün kontrolleri leş gibidir kimse bunun aksini iddia edemez artık aklıma tek gelen şey bilinci sorunlu ürünleri bize yolluyorlar.
Kimse fanboy gibi savunmasına gerek yok iyi ürün olsa iyi derim ben gördüklerimi söyledim.

Bartuu

80+ Silver
Bende bir şey demedim 😂 tek fazla savunulcak ürünler değil sadece g4 en çok görüntülen şeyide soyleyiyim genelde pixel dağılma cok ondada.
Aman boş verin dandik işte yoksa görün kalitesi fena değil ghosting çıkmadı sürece.
Bana dedin sandım kral pardon kime yanıt verdiğine bakmamışım en son senle konuşuyoruz diye bana yanıt verdin zannettim

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
eyyüb
Bana dedin sandım kral pardon kime yanıt verdiğine bakmamışım en son senle konuşuyoruz diye bana yanıt verdin zannettim
Problem yok başkan salla ya saçma bir monitör için kimseye kırmaya değmez ben sadece düşün cemi söyledim bir şey diyince bazıları çabuk kızıyor.

Bartuu

80+ Silver
Problem yok başkan salla ya saçma bir monitör için kimseye kırmaya değmez ben sadece düşün cemi söyledim bir şey diyince bazıları çabuk kızıyor.
Yok doğru söylüyorsun zaten ürün kontrolünden geçmeyen ürünleri türkiye gibi çok önemsemedikleri ülkelere yolluyorlar markanın kar etmesi lazım sonuçta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,272
Üyeler
149,177
Son üye
Yukosss
Top Bottom