Neler Yeni

Yardım Dell G3223D 31.5" 1ms QHD FreeSync IPS almayı düşünüyorum

Towstew

80+
Gaming.gen.tr sitesinden alıcaktım fakat 14k olmuş

Buradaki sitelerin birinden alsam bir sorun yaşar mıyım, yardımcı olur musunuz ?

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hepsi aynı satıcı zaten. Beta Plus Gaming Gen'in alışveriş sitelerindeki mağazası.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Buradaki sitelerin birinden alsam bir sorun yaşar mıyım, yardımcı olur musunuz ?
Nays ile 250tl daha ucuza gelir

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun

hocam satıcının yorumlarına baktım monitör alanların yorumu çoğunlukla ghosting veya ölü piksel olmasıydı genel olarak ise iadelerde sıkıntı çıkarıyorlarmış.

Towstew

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taksit ile aldığım için maleesef. Teşekkürler
Nays ile 250tl daha ucuza gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam satıcının yorumlarına baktım monitör alanların yorumu çoğunlukla ghosting veya ölü piksel olmasıydı genel olarak ise iadelerde sıkıntı çıkarıyorlarmış.
Farklı monitörlerdeki yorumlarına baktım hocam sorun yaşanmamış satıcı açısından genellikle, Dell garantiliymiş bir sorun olması halinde mecburiyetten oraya yollarım aldım ama umarım bir sorunla karşılaşmam. Gaming.gen ile aynı satıcı olduğu için her şekilde oradan alacağım.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Taksit ile aldığım için maleesef. Teşekkürler

Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı monitörlerdeki yorumlarına baktım hocam sorun yaşanmamış satıcı açısından genellikle, Dell garantiliymiş bir sorun olması halinde mecburiyetten oraya yollarım aldım ama umarım bir sorunla karşılaşmam. Gaming.gen ile aynı satıcı olduğu için her şekilde oradan alacağım.
Hayırlı olsun hocam umarım bir sıkıntı yaşamazsınız güle güle kullanın.

Smoon8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sercan Altıparmak
Hocam aynı monitörü alma aşamasındayım bende yorumlarını bekliyorum

Smoon8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sercan Altıparmak
Elime bugün ulaştı hocam, ghosting ve ölü piksel testlerinden sorunsuz geçti. Gayet memnunum sadece hoparlörü olmaması negatif oldu benim açımdan yoksa kusursuz.
Bende aldım hocam aynı şekilde testlerden barışıyla geçti renk ayarı yaptım biraz baya canlı hoşuma gitti. Oynar başlığı kullanışlı rahat geldi bana onun dışında ayarları falan ingilizce daha pek bakamadım menüsü zengin duruyor monitör güzel yani 👍🙂

Towstew

80+
Bende aldım hocam aynı şekilde testlerden barışıyla geçti renk ayarı yaptım biraz baya canlı hoşuma gitti. Oynar başlığı kullanışlı rahat geldi bana onun dışında ayarları falan ingilizce daha pek bakamadım menüsü zengin duruyor monitör güzel yani 👍🙂
O renk ayarlarından pek anlamıyorum sendeki ayarları müsait olduğun bir zamanda atabilir misin

Top Bottom