Neler Yeni

Çözüldü✓ Dell Gaming G15 5530 RTX 4060 - Asus Tuf A15 RTX 4060

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ekrem Vural
Hemen almanı tavsiye ederim bu fiyatlarda kalması imkansız
105 w 4060 almaktansa dediklerimden 140 W olanlardan almak daha mantıklı değilmidie sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Reşit
dell teknik servisi çok iyi ve cihazın içini açabiliyorsun garanti devam ediyor.

ibohappy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim Mutlu
Edemezsin tabi para varsa onu almak çok daha mantıklı
Ama modlarını biliyorum normal kullanımda sesi cidden az
Emin misin? Biosu falan çok eski gözüküyor diyordu birisi gerçekten önemsiz ama fan sesi ayarlamıyor pc kendisi ayarlıyor diyordu bu fan olayına mediamarktan veya vatandan falan bakabilir miyim?

TİTAN.

80+ Platinum
105 w 4060 almaktansa dediklerimden 140 W olanlardan almak daha mantıklı değilmidie sizce?
Hayır 4000 serisi ekran kartı zaten maximum 100 105w çekiyor diye biliyorum ve asusun kasası cidden ısınıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin misin? Biosu falan çok eski gözüküyor diyordu birisi gerçekten önemsiz ama fan sesi ayarlamıyor pc kendisi ayarlıyor diyordu bu fan olayına mediamarktan veya vatandan falan bakabilir miyim?
Arkadaşım 2060lı kullanıyordu yazılım açısından gayet ayarlanabilir diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper i kötülüyolardı bunu almayı düşünsem aceba
Bana kalırsada düşün aga bu kasa diğer Casper casaları gibi değil sadece bu kasası iyi diye biliyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ekrem Vural
Asus aldım, bana göre daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ekrem Vural
Nasıl hocam memnun musun bende aldım ama daha ısınma ile ilgili olumsuz yorumlardan dolayı açmadım kutuyu söylenen kadar çok ısınıyor mu yoksa idare eder mi
Yav laptop bu illaki ısınacak, önemli olan ısındığında performans kaybı oluyormu ona bakıcaksın. Soğutmak içinde al bir tane fanlı laptop soğutucusu işini gör.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Caner
Nasıl hocam memnun musun bende aldım ama daha ısınma ile ilgili olumsuz yorumlardan dolayı açmadım kutuyu söylenen kadar çok ısınıyor mu yoksa idare eder mi
Warzone oynuyorum ben genelde ısı değerlerinde GPU da 74 den yukarısını görmedim. Diğer insanların tecrübeleri ne bilemem ama ben en ufak bir sorun yaşamadım makinede, laptop u satıp PlayStation alacağım ama bu tamamen benim tercihim olarak olacak. Ortalama 140 fps ile oynuyorum warzone caldera yı oyunda ki arkadaşlarıma vs sorduğumda gayet iyi diyorlar.

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Emir Asan
Asus ve Dell'e karşı casper övüldüğünüde gördük ya daha da bişey demiyorum..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,934
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom