Neler Yeni

🔥İndirim DeLUX KS100 Mekanik Office Klavye | Knob | LP GTMX Switch | Full | 670 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Tam boy yeter belki tkl varsa güzel olur başka bir şeye ihtiyacım yok şuanlık sağolun ve sade olması benim için daha iyi olur
https://www.amazon.com.tr/Akko-5087...prefix=akko+5075,electronics,132&sr=1-12&th=1 yapıştır hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha sade olsun dersen ya da biraz daha sesten ziyade performanslı bir switch olsun dersen

bu modele bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet Can
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Bir sorum olacaktı bu klavyeler sadece kablosuz özelliği mi var yoksa kablolu modu da bulunuyormu? Ve üzgünüm ama bunlar prime ile olan fiyatlar ve ben prime kullanmıyorum:(
Olsun 30 tlcik bir fark oluyor yine fazla değil ki. Ayrıca evet 3 mod bunlar bluetooth 2.4g wireless ve kablolu kullanılabiliyor

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Merhaba benim klavyeler hakkında pek bir bilgim yok razer blackwindow v3 Tkl green switch deki basım hissiyatı ve ondan daha az ses istiyorum bütçem 2k maks yumuşak güç uygulamadan klavye tuşları elimin altında akmasını istiyorum tkl veya normal farketmez rgb olursa biraz da iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Bir sorum olacaktı bu klavyeler sadece kablosuz özelliği mi var yoksa kablolu modu da bulunuyormu? Ve üzgünüm ama bunlar prime ile olan fiyatlar ve ben prime kullanmıyorum:(
ha pardon prime ilk ay ücretsiz kullanabiliyosunuz hocam ilk ay alın sonra iptal edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba benim klavyeler hakkında pek bir bilgim yok razer blackwindow v3 Tkl green switch deki basım hissiyatı ve ondan daha az ses istiyorum bütçem 2k maks yumuşak güç uygulamadan klavye tuşları elimin altında akmasını istiyorum tkl veya normal farketmez rgb olursa biraz da iyi olur
https://www.amazon.com.tr/Akko-3084...ics&sprefix=akko+,electronics,120&sr=1-8&th=1 jelly blue alın hocam bunu alabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/Akko-5087...ics&sprefix=akko+,electronics,120&sr=1-5&th=1 veya jelly black alın bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Öyle bir seçenek var ise çok iyi ve yardımınız için teşekkürler
Yav siz isteyin ilk ayın ücretini ben atayım size ama ücretsiz gerek yok o yüzden direk ilk ay alabilirsiniz güle güle kullanın şimdiden

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Kralım benim bildiğim kadarıyla blue switchler çok ses çıkarıyor odada bazen tek olmuyorum bu attığınız klavye çok ses çıkarır mı ? Ve blackin basım hissiyatı rede göre bile daha kötü diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Kralım benim bildiğim kadarıyla blue switchler çok ses çıkarıyor odada bazen tek olmuyorum bu attığınız klavye çok ses çıkarır mı ? Ve blackin basım hissiyatı rede göre bile daha kötü diye biliyorum
Hocam sizin bahsettikleriniz cherry profilli blue switchler bu direk custom bir switch. Jelly blue normal blue değil.

şöyle dünyalar tatlısı bir sesi mevcut.

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Affına sığınarak son bir kez daha soru soruyorum hocam bu fin klavye tarzı ya ben buna Türkçe harfleri geri switche keycaps ekleyebilir miyim değiştirme imkanım var mı ? Ayrıyeten Türkiye den gelmiyor ya ürün Allah korusun aldım bozuldu veya bozuk geldi bu marka sorun çıkarır mı iade de veya değişim de

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Affına sığınarak son bir kez daha soru soruyorum hocam bu fin klavye tarzı ya ben buna Türkçe harfleri geri switche keycaps ekleyebilir miyim değiştirme imkanım var mı ? Ayrıyeten Türkiye den gelmiyor ya ürün Allah korusun aldım bozuldu veya bozuk geldi bu marka sorun çıkarır mı iade de veya değişim de
1 2 ay koşulsuz şartsız iadeniz var amazon üzerinden aldığınız için ama yd ürün olduğu için garantisi olmuyor. Türkçe harf olmaması sorun yaratmaz çünkü ingilizce layoutta sadece ö i gibi harfler noktalama işaretleri oluyor ingilizce alfabede olmadığı için ama siz ö nün yerinde bulunan noktalama işaretine basarsanız yine ö yazar üstüne küçük bir kalemle yazabilirsiniz de değiştirmenizegerek kalmaz. Ama bozulma gibi bir sorun yaşamazsınız yüksek kalite ürünler bunlar.

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Hocam ben c# ve htmll gibi yazılım dilleriyle de uğraşıyorum benim için sorun yaratır mı bu tarz klavye mini oluşu ve fin dilinde oluşu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,694
İsim
Murat Orhan
Hocam ben c# ve htmll gibi yazılım dilleriyle de uğraşıyorum benim için sorun yaratır mı bu tarz klavye mini oluşu ve fin dilinde oluşu
Kesinlikle sorun oluşturmaz bu klavyeleri typing ve kodlama için tercih eden tonla insan var

Top Bottom