Neler Yeni

denediğim edit nasıl olmuş?

Palo DAYI

80+ Gold
guzel duruyor muzıkle uyumlu ve tam zamanında olmus gıbı

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807

after effects ile edit öğrenmeye çalışıyorum videoya stabilizasyon ve speed ramping ekledim efekt falan hiç bir şey yok sizce nasıl olmuş
güzel olmuş çok sürdümü yapımı bende böyle şeyler yapmak isterim

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Halil Karagöz

after effects ile edit öğrenmeye çalışıyorum videoya stabilizasyon ve speed ramping ekledim efekt falan hiç bir şey yok sizce nasıl olmuş
Güzel olmuş dostum eline sağlık. Bir konu ve hikaye tarzına dönüştürmeni tavsiye ederim bu edit tarzını. Ve sana yegane tavsiyem efekt eklemeyeceksen videoya 3d obje vs eklemeyeceksen küçük smoke yanma efekti vs eklemeyi düşünüyorsan premiere pro geçmen.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel olmuş çok sürdümü yapımı bende böyle şeyler yapmak isterim
İlk gün yapilisini izledim deneye deneye alistim 1-2 saat maksimum yeni öğrendigim icin bilgisayarin hizida önemli bi etken benimki yavaş olduğu için o kadar sürdü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel olmuş dostum eline sağlık. Bir konu ve hikaye tarzına dönüştürmeni tavsiye ederim bu edit tarzını. Ve sana yegane tavsiyem efekt eklemeyeceksen videoya 3d obje vs eklemeyeceksen küçük smoke yanma efekti vs eklemeyi düşünüyorsan premiere pro geçmen.
Hocam aslinda denemek yapmak istediğim efektler
Bu videodaki gibi ama şu an sadece speed ramping ile stabilizasyonu çözebildim bide bi kontrast denemiştim ama bu videoda değil

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,031
Üyeler
152,596
Son üye
king2754
Top Bottom