Neler Yeni

Depolamada sürekli küçülme

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
Bu sorunu daha önce de yaşamıştım ama bir süre sonra düzelmişti. Şimdi tekrar başıma geldi. Dün 60gb yakın depolama alanım vardı. Bugün bu değerin hiçbir şey yapmama rağmen 50'ye düşmüş. Az önce baktığımda ise 40gb düştüğünü gördüm nedeni nedir?

XPG SX6000 Lite SSD (512 GB)

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Sistem özelliklerinden sistem kkoruması kısmına bakar mısın açık mı kapalı mı diye

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Aynı durum bendede var hocam onu kapatırsak çözülüyor mu
Ben de de aynı sorun vardı durduk yere depolama alanı baya azalıyordu. Sistem koruması bazı dosyalarınızın yedeğini alır. Önemli dosyalarınızın varsa açık kalsın ama önemli dosyalarınız falan yoksa sadece oyun vs oynuyorsanız sistem korumasının kapatabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ki kapartırsanız arada bir sistem korumasına gidip açılmış mı diye kontrol edin ben de kendiliğinden açılıyordu bi ara

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,534
İsim
Arda Eren Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de de aynı sorun vardı durduk yere depolama alanı baya azalıyordu. Sistem koruması bazı dosyalarınızın yedeğini alır. Önemli dosyalarınızın varsa açık kalsın ama önemli dosyalarınız falan yoksa sadece oyun vs oynuyorsanız sistem korumasının kapatabilirsiniz.
Düzeldi sağ olun :)

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan

Eğer ki kapartırsanız arada bir sistem korumasına gidip açılmış mı diye kontrol edin ben de kendiliğinden açılıyordu bi ara
Peki nasıl kapalıya getirebilirim

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Bilgisayarın üzerine sağ tıklayıp özelliklerime basın sonra sistem korumasına girip yapılandır diyin sistem korumasını devre dışı bırak seçeneğini seçip uygula diyin

Hyvästi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Berkay Çalışkan
Bilgisayarın üzerine sağ tıklayıp özelliklerime basın sonra sistem korumasına girip yapılandır diyin sistem korumasını devre dışı bırak seçeneğini seçip uygula diyin
''Bu sürücünün tüm geri yükleme noktalarını sil'' diyeyimmi yoksa kalsın mı

Direk siliyomuş zaten tamamdır çok teşekkür ederim aga ikinizede

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,542
Üyeler
145,198
Son üye