Neler Yeni

Öneri Depopark'tan uzak durun gönderim yapmıyorlar !

arisaka

80+ Bronze
İşte haklarınızı ve kanunları bilmezseniz böyle dert yanarsınız. İade istemiyorum, listelediğiniz fiyata göndermeyecekseniz hakkımı tüketici hakem heyetinde arıcam deyip kapatacaktınız. Adamlar karşısında hak, hukuk, kanun bilmeyenleri görünce kafasına göre at koşturuyor. THH ile aklınızın hayalinizin alamayacağı komik fiyatlara bir çok ürün alan insan gördüm.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
ikinize birden cevap yazayım, okuduğunuzu anlama özrünüz var galiba. Bu siteden ucuza bir şey görürseniz almayın dedim, Amazonda aynı şeyi yaşamış olsanız müşteri memnuniyeti adına gönderiyorlar ancak böyle siteler göndermiyor. Bomboş yorum diyorsun yaşadığım olayı yazdım, yorumumun doluluğu boşluğu sana mı kaldı birader? Biri boş boş konuşmuş diğeri de tepsi tutmuş, tiplere bak.
Yaşadığın olayı yazmanda sorun yok. Ortada bir mağduriyet yok iken buranın güvenilirliğini de gördük demen aşırı cringe :D İçin içini yemiş ucuza ürünü kıtlayamadım diye. Gelmiş adamlara bir şeyler atmaya çalışıyorsun.

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
İşte haklarınızı ve kanunları bilmezseniz böyle dert yanarsınız. İade istemiyorum, listelediğiniz fiyata göndermeyecekseniz hakkımı tüketici hakem heyetinde arıcam deyip kapatacaktınız. Adamlar karşısında hak, hukuk, kanun bilmeyenleri görünce kafasına göre at koşturuyor. THH ile aklınızın hayalinizin alamayacağı komik fiyatlara bir çok ürün alan insan gördüm.
ben de yapılanın yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum ancak forum beni linçliyor hocam, değişik bir durum. Fiyat yanlış diyip kafalarına göre iptal ediyorlar ve forumdaki adamlar bunu doğru buluyorlar :)

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
ben de yapılanın yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum ancak forum beni linçliyor hocam, değişik bir durum. Fiyat yanlış diyip kafalarına göre iptal ediyorlar ve forumdaki adamlar bunu doğru buluyorlar :)
Siz anya ile konyayı aynı sanıyorsunuz galiba. Başlığa baktınız mı?

Depopark'tan uzak durun gönderim yapmıyorlar !​

Ben bu başlığı okuyunca siz gibi bir çok kişinin ürün alıp mağdur olduğunu ürünlerin teslim edilmeyip paralara çöküldüğünü düşündüm. Bu başlığı okuyan herkes eminim bunu düşünmüştür. Ancak olay, yanlış girilen fiyattaki ürün size bilgi verilerek iptal ediliyor ve paranız sorunsuz şekilde hızlıca iade ediliyor. En ufak bir sıkıntı sorun mağduriyet yokken açtığınız başlığa yazdığınız içeriğe bakın :D

Bu tarz durumlar nadiren her sitede olabiliyor. Yanlış fiyat girilebiliyor. Ancak siz algılamak istemediğiniz için 400 kişide sizin tersinizi söylese anlamayacaksınız.

arisaka

80+ Bronze
Siz anya ile konyayı aynı sanıyorsunuz galiba. Başlığa baktınız mı?

Depopark'tan uzak durun gönderim yapmıyorlar !​

Ben bu başlığı okuyunca siz gibi bir çok kişinin ürün alıp mağdur olduğunu ürünlerin teslim edilmeyip paralara çöküldüğünü düşündüm. Bu başlığı okuyan herkes eminim bunu düşünmüştür. Ancak olay, yanlış girilen fiyattaki ürün size bilgi verilerek iptal ediliyor ve paranız sorunsuz şekilde hızlıca iade ediliyor. En ufak bir sıkıntı sorun mağduriyet yokken açtığınız başlığa yazdığınız içeriğe bakın :D

Bu tarz durumlar nadiren her sitede olabiliyor. Yanlış fiyat girilebiliyor. Ancak siz algılamak istemediğiniz için 400 kişide sizin tersinizi söylese anlamayacaksınız.
Nasıl en ufak bir sıkıntı, sorun, mağduriyet yok? yanlış girdik deyip insanları uğraştırmaları bile başlı başına kocaman bir sorun ve mağduriyettir. Bugün iade yapıyorum dese adam parasını en aşağı 1 haftada geri alacak. Birini mağdur etmek sadece parasının yada malının üstüne yatmakla mı oluyor sanıyorsunuz? koskoca ticari firma oraya girdiği fiyattan satmak zorunda, satmıyor ve kendi hatalarından kaynaklı ürünü iade ediyorsa alıcıyı mağdur ediyordur, kanunlarla bile açıkça belirtilen şeyin mağduriyet olmadığını savunacak kadar komik duruma düşmeyin. İptal edilen arkadaşlar gidip bugün THH e başvurdukları taktirde ''söke söke'' o kartı alırlar.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Nasıl en ufak bir sıkıntı, sorun, mağduriyet yok? yanlış girdik deyip insanları uğraştırmaları bile başlı başına kocaman bir sorun ve mağduriyettir. Bugün iade yapıyorum dese adam parasını en aşağı 1 haftada geri alacak. Birini mağdur etmek sadece parasının yada malının üstüne yatmakla mı oluyor sanıyorsunuz? koskoca ticari firma oraya girdiği fiyattan satmak zorunda, satmıyor ve kendi hatalarından kaynaklı ürünü iade ediyorsa alıcıyı mağdur ediyordur, kanunlarla bile açıkça belirtilen şeyin mağduriyet olmadığını savunacak kadar komik duruma düşmeyin. İptal edilen arkadaşlar gidip bugün THH e başvurdukları taktirde ''söke söke'' o kartı alırlar.
Aynen eminim söke söke alırlar. Siz olsanız kesin almıştınız mesela. Hatta üzülüyorsunuzdur. Tüh ya göremedim ben görsem kesin almıştım bana göndermeme şansları yoktu falanda diyorsunuzdur kesin:

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Adamlar yanlış etiket girmişler ne yapsınlar?
Uzak durmak ile konunun ne alakası var?
Görende parasını alıp engellemişler sanacak.

arisaka

80+ Bronze
Aynen eminim söke söke alırlar. Siz olsanız kesin almıştınız mesela. Hatta üzülüyorsunuzdur. Tüh ya göremedim ben görsem kesin almıştım bana göndermeme şansları yoktu falanda diyorsunuzdur kesin:
Abicim git kanunları öğren ya burada ananın babanın öğretemediğini ben mi öğretecem sana?

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Abicim git kanunları öğren ya burada ananın babanın öğretemediğini ben mi öğretecem sana?
THH alıcı aleyhine karar verse dahi çıkan karara satıcı itiraz edip olayı mahkemeye taşıyabilir. Bunu alan arkadaşın koskoca firmayla mahkeme köşelerinde uğraşacak vakti varsa uğraşabilir ki THH kararına itiraz mahkeme sürecine taşınılınca çoğu çıkan karar iyi niyetten satıcı aleyhine çıkıyor. Ananın babanın öğretmediği bazı şeyleri de ben öğreteyim sana ^^

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Depopark ile alışveriş yaptım bir çok defa. hiç bir sorun yaşamadım,bu tür aksaklıklar her sitede oluyor. ince hesaptan rog 300 aldım,o kalmadı msi verelim mi dediler :)

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
iade ettiler hocam, teşekkür ederim güzel temennileriniz için. Foruma baktım depopark güvenilir diye yazmışlar ancak güvenilirliğini görmüş olduk. akla gelebilecek tüm sitelerden alışveriş yaptım, daha stok hatası diye iptal eden denk gelmemişti, ilk oldu.
Depopark sonuna kadar güvenilir fiyat listesi yanlış olup iptal etme olayını ben bir çok yerde yaşadım n11 ve Trendyol gibi yerlerde o zaman n11 Trendyol güvenilir değil ;) Bunlar normal bir şey sen şimdi o fiyata alınca ne olacaktı haksız kazanç sağlayacaktın bu mu sizin anlayışınız bir firmayı kötüler iken.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Depopark sonuna kadar güvenilir fiyat listesi yanlış olup iptal etme olayını ben bir çok yerde yaşadım n11 ve Trendyol gibi yerlerde o zaman n11 Trendyol güvenilir değil ;) Bunlar normal bir şey sen şimdi o fiyata alınca ne olacaktı haksız kazanç sağlayacaktın bu mu sizin anlayışınız bir firmayı kötüler iken.
Hocam siz neden bunları yaşarken
N11' den uzak durun gönderim yapmıyorlar!
Trendyol' dan uzak durun gönderim yapmıyorlar! diye konu açmadınız :D

arisaka

80+ Bronze
THH alıcı aleyhine karar verse dahi çıkan karara satıcı itiraz edip olayı mahkemeye taşıyabilir. Bunu alan arkadaşın koskoca firmayla mahkeme köşelerinde uğraşacak vakti varsa uğraşabilir ki THH kararına itiraz mahkeme sürecine taşınılınca çoğu çıkan karar iyi niyetten satıcı aleyhine çıkıyor. Ananın babanın öğretmediği bazı şeyleri de ben öğreteyim sana ^^
Ya abicim gözünü seveyim saçmalamayı kes gerçekten okurken bile yazın buram buram cahillik kokuyor.

Al oku 8800 TL lik ürünü firma 88 TL ye koymuş bak anla diye yazıyla yazıyorum SEKİZ BİN SEKİZ YÜZ TL LİK ÜRÜNÜ SEKSEN SEKİZ TL ye koymuş ve tüketici hakem heyeti ÜRÜNÜN MÜŞTERİYE TEMİN EDİLMESİ YÖNÜNDE KARAR VERMİŞ.

Hadi şimdi git kumda oyna abicim. Ben senin gibi yeni yetmelere ayar vermekten bıktım, siz ayar yemekten bıkmadınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye
Mert2445
Top Bottom