Neler Yeni

Depremzedelere özel düşük faizli kredi

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bilgisi olmayan var ise
Depremzedelere özel düşük faizli kredi sunuyor Ziraat bankası, bende depremzede olduğum için gidip başvurma kararı almıştım fakat ikametgahı şuan taşındığımız şehir olan Çanakkaleye aldırdığım için sistem beni depremzede olarak görmüyormuş bankacı abla öyle söyledi, Kahramanmaraş taki evimiz ağır hasarlı oturulacak bir tarafı olmadığı ve tanıdığımız bir yer olmadığı için eniştemlerin yanına Çanakkaleye geldik ve oy kullanabilmek adına 199 dan mesaj attılar ikametgahınızı almalısınız diye, bir ihtiyaç olursa ekran görüntüsü eklerim.

Devletimizin verdiği destekler yeterli olmadığından dolayı Çanakkale de bir iş bulup çalışmaya başladım fakat buda yetmiyor bir hayır sever 6 aylık 1+1 ev verdi bize ama içerisinde sadece iki tane çekyat var diğer eşyalar için afad gibi yerlere başvursakta şuan olumlu bir sonuç yok, bende kendi imkanlarımla devletimiz destek vermiyor ben kendim halledeyim diyip krediye başvuracaktım fakat kredi bile verilmiyor, şuanda aldığımız tek yardım Gıda yardımı, o da haftaya son bulacakmış, ne yapacağım ben bilmiyorum arkadaşlar, gerçekten kafayı sıyırmak üzereyim, babası olan birisi değilim bazıları baban vardır felan yapabilir 12 yıl önce ben çocukken ayrıldılar, ben 8 yaşımdan beri çalışıyorum ama hiçbir zaman bu kadar zorlandığımı bu kadar çaresiz kaldığımı hatırlamıyorum, intihar etmek istemiyorum arkamda bir annem var onu kendi acımla mahvetmek istemiyorum, artık o kadar sıkıldım o kadar bıktım ki kafayı sıyırma noktasına geldim, depremde Dayımı ve Dedemi kaybettim, Anneannem Kahramanmaraş taki hastaneler yetersiz kalınca Eskişehir e götürdüler, Eskişehir Yunus Emre hastanesinde 43 gün yoğun bakımda kaldı şuan durumu hala iyi sayılmaz, buraya niye bunları yazıyorsun hayır kurumu felan derseniz, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum… Nereye gideceğimi bilmiyorum önümü göremiyorum, hiçbirşey bilmiyorum…

Top Bottom