Neler Yeni

Ders çalışamıyorum tavsiyesi olan?

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
Enes Koç
Evet 5 saattir 20 sayfa konu çalışmışım sürekli mesaj geliyor mesaja bakıyorum derken tiktok instagram youtube 3lüsünde 1 saatim gitmiş oluyo veya salona gidiyorum dikkatim dağılıyor gibi gibi oturup çalışmak istemiyorum varmı tavsiyesi olan :)
bu arada üni 3. sınıf öğrencisiyim komik olanda bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Evet 5 saattir 20 sayfa konu çalışmışım sürekli mesaj geliyor mesaja bakıyorum derken tiktok instagram youtube 3lüsünde 1 saatim gitmiş oluyo veya salona gidiyorum dikkatim dağılıyor gibi gibi oturup çalışmak istemiyorum varmı tavsiyesi olan :)
telefonu at gitsin

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
Enes Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
teknolojiden uzakta çalışınca çok faydası oluyor dedikleri gibi kütüphane olur. Çünkü dikkatin çabuk dağılıyor acaba şu video attı mı bu ne yazdı buna ne oldu falan.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
Enes Koç
teknolojiden uzakta çalışınca çok faydası oluyor dedikleri gibi kütüphane olur. Çünkü dikkatin çabuk dağılıyor acaba şu video attı mı bu ne yazdı buna ne oldu falan.
evet yarın bana yakın beyazıt devlet kütüphanesini buldum ama tek sorun sesli okumayı seviyorum ancak bu çözülür bir problem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
evet yarın bana yakın beyazıt devlet kütüphanesini buldum ama tek sorun sesli okumayı seviyorum ancak bu çözülür bir problem.
Valla ben telefonu bırakp tuşlu ya geçtim baya memnunum .En azından günlük 2 saatimi kurtarmış oldum

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
Enes Koç
Valla ben telefonu bırakp tuşlu ya geçtim baya memnunum .En azından günlük 2 saatimi kurtarmış oldum
yok canım o kadar değil ama teknnolojiden uzaklaşıp kulak tıpacımı alıp kütüphaneye gitmek faydalı gelir sanırsam, hiç bulunmadığım ortam kütüphaneler insanlar kasıyormuş gibi geliyo ama olsun alışırız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
yok canım o kadar değil ama teknnolojiden uzaklaşıp kulak tıpacımı alıp kütüphaneye gitmek faydalı gelir sanırsam, hiç bulunmadığım ortam kütüphaneler insanlar kasıyormuş gibi geliyo ama olsun alışırız.
Öyle dostum zaten herkes harıl harıl çalışıyor gibi gözüküyor ama gel bide bana sor 😐😐 yani etrafa çok takılma

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Tabii senin kararın ama ders çalışırken onları başka odada bırak ve kapat

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,605
İsim
Enes Koç
Öyle dostum zaten herkes harıl harıl çalışıyor gibi gözüküyor ama gel bide bana sor 😐😐 yani etrafa çok takılma
evet abi kafeye gidiyorum okulda 3 tane kız açmışlar macbook harıl harıl birşeyler yazıyorlar ekrana bakıp duruyorlar saatlerce hayır napıyorsunuz acaba :)
ama ben kitabım kalemim ve akbilimle birlikte gideceğim kimse umrumda değil artık quiz haftası geliyo.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
evet abi kafeye gidiyorum okulda 3 tane kız açmışlar macbook harıl harıl birşeyler yazıyorlar ekrana bakıp duruyorlar saatlerce hayır napıyorsunuz acaba :)
ama ben kitabım kalemim ve akbilimle birlikte gideceğim kimse umrumda değil artık quiz haftası geliyo.
En doğrusu bu dostum. Hakkında hayırlısını diliyorum

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Birlikte ders çalışabiliriz. Ben tek 1-2 saat bile ders çalışamıyorken @Letrion hocamla beraber geçen 10 saate yakın beraber çalıştık. Beraberden kastım:
Google Meet açıyoruz. Kameralarımızı açıp mikrofonları kapatıyoruz. 50dakika ders 10 dakika mola şeklinde pomodoroyu açıyoruz ve süper çalışıyoruz.

Top Bottom