Neler Yeni

Ders çalışmak için tablet önerisi

Yasin Çınar

80+ Bronze
S9 Fe+ öneririm bende kullanmaktayım bana göre s9 fe modelinden çok farklı olmasada batarya ve çözünürlük açısından fark belirgin ve boyutu da daha büyük ayrıca yanında kalemide gelmesi samsungun bu konudaki en başarılı olayı bence s pen gerçekten başarılı ancak tek uyarım kalemi ekrana çok bastırmamanız yoksa gül gibi açılıyor hocam 😅
s9 fe ye baktım ama biraz daha para verip daha iyisini almak daha iyidir bencede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bence o paralara 10 nesil ipad al. şuan trendyolda indirim var 13600 e falan geliyor
hocam kalemi çok pahalı yan sanayi kalemde almak istemiyorum ama orjinale çok yakın ve ucuz kalem varsa almayı düşünebilirim

S9 fe kullanıyorum 8gb ram olan modelini. Memnunum. Normalde bir kalemi taviri caizse hayvan gibi kullanmıyorsanız kalemi rahat kullanırsınız.
bende bugün ona baktım benimde çok hoşuma gitti daha iyisini bulamazsam onu almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
s9 fe ye baktım ama biraz daha para verip daha iyisini almak daha iyidir bencede

hocam kalemi çok pahalı yan sanayi kalemde almak istemiyorum ama orjinale çok yakın ve ucuz kalem varsa almayı düşünebilirim
Bencede hocam batarya konusunda 10900 Mah sunuyor fe+ ancak fe 8000 mah civarı birşeydi ayrıca çözünürlük açısından film zevkinizi katlayacaktır onun dışında çok bir fark yok ha birde 2.kamerası var ama çok mühim değil kalem ekrana dokununcaki sessizliği on numara ve içinden çıkan s pen bütün samsung tabletlerde kullanılabiliyor ipadi bu konuda geçmiş durumda

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,679
İsim
Batuhan
Arkadaşlar merhaba. Seneye üniversite hazırlık senem bunun için tablet bakıyorum. Maksimum bütçem 12-13k fakat bu fiyata kalem + klavye(olmasada olur) dahil. Ne tür bir tablet önerirsiniz? İpad pek tercih etmek istemiyorum fakat kesinlikle ipad al derseniz düşünebilirim. Seçeneklerim arasında Samsung ve Huawei var.
Yeterli Ve Zarif Bence .

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Parçalandık Albayım
ben de ipad 9.nesil kullanıyorum batarya optimizasyonu harika. eğer ki uzun süren ders çalışmaların varsa 2 3 günü çok rahat çıkarıyor .android tabletlerin bataryası zamanla çok çabuk ölüyor bence. eğer ki bütçeniz yeterliyse ipad bence en mantıklısı

Yasin Çınar

80+ Bronze
Yeterli Ve Zarif Bence .

hocam bu da çok hoşuma gitti aslında s9fe ile bunun arasında kaldım birazda ama samsung bu işi yıllardır yapıyor daha tecrübelidir ve bir de huawei cihazlara google uygulamaları yüklerken sorun oluyormuş konuya da tam hakim değilim ama samsung almak daha mantıklı gibi geldi.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,679
İsim
Batuhan
hocam bu da çok hoşuma gitti aslında s9fe ile bunun arasında kaldım birazda ama samsung bu işi yıllardır yapıyor daha tecrübelidir ve bir de huawei cihazlara google uygulamaları yüklerken sorun oluyormuş konuya da tam hakim değilim ama samsung almak daha mantıklı gibi geldi.
Bence Huwai Yeterlidir 120 Hz Hem :shy:

Yasin Çınar

80+ Bronze
ben de ipad 9.nesil kullanıyorum batarya optimizasyonu harika. eğer ki uzun süren ders çalışmaların varsa 2 3 günü çok rahat çıkarıyor .android tabletlerin bataryası zamanla çok çabuk ölüyor bence. eğer ki bütçeniz yeterliyse ipad bence en mantıklısı
arkadaşımdada var o da öneriyor ama hem apple pencil fiyatı hem de yıllardır android kullanıyorum ios u bir dönem kullandım android daha rahat geldi bu sebeplerden ötürü ipad e pek yönelmedim ama düşünülebilir

Bence Huwai Yeterlidir 120 Hz Hem :shy:
hocam karne günü indirimleri bekliyorum almak için hangisi daha çok indirime düşerse onu alıcam büyük ihtimalle huawei nin klavye+kalem kombinasyonu almayı düşünüyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,679
İsim
Batuhan
arkadaşımdada var o da öneriyor ama hem apple pencil fiyatı hem de yıllardır android kullanıyorum ios u bir dönem kullandım android daha rahat geldi bu sebeplerden ötürü ipad e pek yönelmedim ama düşünülebilir

hocam karne günü indirimleri bekliyorum almak için hangisi daha çok indirime düşerse onu alıcam büyük ihtimalle huawei nin klavye+kalem kombinasyonu almayı düşünüyorum
Güzel Olur .

Top Bottom