Neler Yeni

Dershaneye 48 bin tl verilirmi

EmirCamon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Emir
Doping hafıza :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Zeki Erdem DURGUN

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Benim arkadaşlar dershaneye 14.000 TL veriyor yıllık. Normalde 22. Ama bir şekilde 14'e düşürmüşler.

MFCAMUR00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Fatih Çamur
eğer o kadar paranın sana harcanması aile ekonomisini etkilemiyecekse git ama eğer kötü yönde etkileme ihtimali varsa doping hafıza al. dershanelerin yer yok demesi tamamen safsata, sırf kayıt olma durumunu hızlandırmak için derler. adamlara 48bin vercecksin yer yok diye seni almıyacaklar hahah yalan dolan bu devirde dershaneye 48 bin vermek biraz pahalıgibi. Çoğu iyi hoca youtube da para olduğunun farkına vardı ve sadaka veren dershaneler yerine kendi kanallarında ders anlatmaya başladılar. 4 sene dershaneye gittim bir tane iyi fizik hocasına denk gelmedim. bazılarının parası ödenmez bazıları çok kötü ders anlatır bazılar ise senle dalga geçerek ders anlatır risk yani. tüm derslerinin hocalarının çok iyi olcağını düşünmüyorum . bana her kayıt olduğumda, her hafta hocalarla bire bir ders imkanı sunuyoruz demişlerdi ben hocaya böyle bir istekte bulunduğumda ise bana takvimimde yer yok demişti çoğu yer senden parayı alırken verdikleri vaatleri yerine getirmez

Top Bottom