Neler Yeni

Destek Kulübü

Kulüp Sizce?

• Başarılı.

• Başarısız.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

NoRespect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Ceylan
Açılalı neredeyse 1.5 ay oldu ve açıklamada gerekliliklerin arttırılacağı yazıyordu bence bu daha düşük bir seviye 2 3 yıl sonra kulüp kapanmazsa 3000 reaksiyon gibi değerleri görmeniz olası(en başta sadece 250 mesaj şartı vardı sonra kademe kademe arttırıldı)

Kulüp için ayrıcalıklar olsa çok güzel olabilirmiş, sadece imzaya Destek Kulübü yazmakla iş bitmiyor. Tag vs.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhabalar,
LGS hazırlığı dolayısıyla bu sene fazla aktif olamayacağım.Bu yüzden kulüpten ayrılıyorum.Beni kabul ettiğiniz için teşekkürler...İyi forumlar.

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Hocam nereden kayıt olabiliyoruz?
İlk sayfada katılım gereksinimleri ve ne yapmanız gerektiği yazıyor(şuanlık yeterli mesaj ve reaksiyon sayısına sahip değilsiniz yeterli sayıyı tamamladığında bu konuya katılıyorum yazmanız yeterli)(yöneticikerden biri büyük ihtimal onay mesajı yazar onay mesajından sonra imzanıza destek kulübü üyesi yazınızı eklemeniz gerekiyor)

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Katılmak istiyorum.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere gün içerisinde forumda çok sayıda konu açılıyor, sorular soruluyor ve yanıtlar bekleniyor. Forum içerisinde siz 2 tarafta olabiliyorsunuz, soruyu soran veya soruyu soran kişiye yardım eden. İşte biz Destek Kulübü Üyeleri dostlarımıza yardımcı olan taraftayız.

Amacımız:
Yardıma ihtiyacı olan kişilerin doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Forum içerisinde günde ortalama 100+ tane yardım konusu açılıyor, ve forumdaki çoğu kişi bu konulara yanıt yazıyor. Konu sahipleri kimlere güveneceklerini şaşırıyor. Bu yüzden bende bu kulübü kurma kararı aldım. Kulüp üyelerinin verdiği doğru ve hızlı cevaplarla forumda konu açan kişiler doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

Katılım Şartları;
  • Forum içerisinde 1500+ Mesaj yazmış olmalısın.
  • Reaksiyon skorunuzun 750+ olması gerekir.
Eğer koşulları sağlıyor ve aramıza katılmak istiyorsanız konuya yorum yaparak imzanıza destek kulübü üyesi yazabilirsiniz.

UYARI: UZUN BİR SÜRE AKTİF OLAMAYACAĞIM İÇİN KULÜBE KATILMAK İÇİN BANA MESAJ ATMANIZA GEREK YOK. KONUYA MESAJ YAZMANIZ YETERLİ.

Kulüpte bulunan kişilerin dikkatine: Forum içerisinde kulüp adını kötüleyecek şeyler yapan, yanlış bilgiler veren forum üyeleri ile gereksiz polemiğe giren, laf atan kişiler kulüpten atılacaktır.

Destek Kulübü Nedir?
Destek Klubune Katilabilirmiyim ?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tekrar katılsam mı kulübe?
:unsure: :rolleyes:

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
@Flushixy hocam bayağıdır yoktunuz? Bende pek aktif olamıyordum. Sistemim servisten geldi. Bu arada kulüp olarak bir şey mi yapsak böyle sadece kulüp adı altında duruyoruz. Bir etkinlik gibi bir şey olabilir mesela? Ne dersiniz?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
@Flushixy hocam bayağıdır yoktunuz? Bende pek aktif olamıyordum. Sistemim servisten geldi. Bu arada kulüp olarak bir şey mi yapsak böyle sadece kulüp adı altında duruyoruz. Bir etkinlik gibi bir şey olabilir mesela? Ne dersiniz?

antrenmanda kendimi sakatladım ağrılar geçene kadar biraz zor ( iğne etkilemiyor )

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,340
Üyeler
156,594
Son üye
designdreamer
Top Bottom