Neler Yeni

Devlet hastanesinde ucretsiz bir sekilde muayene olma

Basrii

80+ Bronze
Arkadaşlar üniversiteye girdim kayıt oldum, önceden hastaneye gittiğimde sigortam olmadığı için ücretli muayene olmam gerekiyordu. Şuan hastayım hastaneye gitmem gerek babamın sigortasından nasıl faydalanabilirim bunun bir yöntemi varmı?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
ahmet ali özmert
Arkadaşlar üniversiteye girdim kayıt oldum, önceden hastaneye gittiğimde sigortam olmadığı için ücretli muayene olmam gerekiyordu. Şuan hastayım hastaneye gitmem gerek babamın sigortasından nasıl faydalanabilirim bunun bir yöntemi varmı?
o sigorta süresi uzatıldı zaten mezun olsan bile 2 yıl boyunca yararlanabiliyorsun artık aynı şeyden bende müzdariptim gidip ücretsiz şekilde muayene olabilirsin dostum

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
anonim
ben gitmiştim bana sgk binasına gitmem gerektiği söylendi gittim ve adam 30 saniye bilgisayardan bir yere tıkladı ve oldu başka hiç bir şey gerekmedi yani sadece sgk binasına gidip söylemen lazım dakikalar içinde oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kendisi veya üzerinden sağlık yardımı aldığı yakınından borçlu gözükmektedir. Provizyon verilmemiştir. Diyor bu ne demek
sgk ödenmemiş olabilir sgk hangi kişiden çekiyorsan

bwNN

80+ Silver
ben gitmiştim bana sgk binasına gitmem gerektiği söylendi gittim ve adam 30 saniye bilgisayardan bir yere tıkladı ve oldu başka hiç bir şey gerekmedi yani sadece sgk binasına gidip söylemen lazım dakikalar içinde oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sgk ödenmemiş olabilir sgk hangi kişiden çekiyorsan
provizyon tarihi nedir biliyor musunuz? müstehaklık sayfasında yazıyor
buradan sorgulayabilirsin müstehaktır yazıyorsa muayene olabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,232
Üyeler
155,069
Son üye