Neler Yeni

DFS Bilgisayar'dan işlemci alınır mı?

lpretia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Aykut ışık
Arkadaşlar, idefix üzerinden DFS bilgisayarın satmış olduğu işlemciyi alacağım. Normalde DFS bilgisayarı biliyorum, konularda da güvenilir oldugu mevcut ancak son zamanlarda DFS bilgisayarla ilgili kullanılmış işlemci, satış sonrası problemler, ürün aldıktan sonra bozulması gibi konularla çok sık denk geliyorum. Yakın tarihte DFS'den alışveriş yapmış olanlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Ayrıca Idefix kullanıcının yanında duruyor mu iade süreçleri, satış sonrası destek vs.'de?

Bünyamina

80+ Platinum
Kutuda gönderiyorlar işlemciyi. Gayet iyi. Kullanılmış demeleri kutuya koyarken parmak izleri çıkabiliyor kirleniyor doğal olarak. Sağdan soldan bir şeyler değebiliyor. Sıfır gönderiyorlar. Benim izlenimlerim bunlar.

lpretia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Aykut ışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutuda gönderiyorlar işlemciyi. Gayet iyi. Kullanılmış demeleri kutuya koyarken parmak izleri çıkabiliyor kirleniyor doğal olarak. Sağdan soldan bir şeyler değebiliyor. Sıfır gönderiyorlar. Benim izlenimlerim bunlar.
siz aldınız mı dfsden işlemci

Bünyamina

80+ Platinum

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Durmuş T.
İşlemci garantisine kendileri bakıyormuş yani distribütör garantili değil. Siz yinede sorun kendilerine. N11 de elmacık var almadım işlemci ama 7500f için distribütör garantili yazmış alınabilir.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,478
İsim
Emre siyah
ben 5600 aldım paketleme sağlamdı .

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
Arkadaşıma az önce amazon üzerinden 7600x aldık satıcı dfs bilgisayar diğer bütün online alışveriş sitelerindeki satıcı da dfs bilgisayar zaten. Ben arada Amazon olduğu için çok çekinmeden aldım

lpretia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Aykut ışık
cevaplar için teşekkürler. aldım gitti. idefix ile ilk deneyimim oluyor ama hadi hayırlısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,164
Üyeler
157,339
Son üye
EnverYigit
Top Bottom