Neler Yeni

Diablo IV nasıl başlanır mı ?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar 8 sene önce diablo 3 oynuyordum sonra farklı rpg oyunlara yöneldim. MMORPG ve bu tarz oyunları çok seviyorum özellikle hack n slash tarzı. Diablo IV nasıl yapmışlar sarar mı ? P2P bir oyun olması önemli değil. Klasik P2W oyunu değil sonuç olarak emek verip farm yapıp ilerliyorsun. Bu gibi P2W olmayan başka oyunlar varsa önerilerinizi beklemekteyim. 🙏

Zadnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Atakan
Diablo 3'ü beğendiysen başlanır ama fiyatını henüz çok hak etmiyor bence, oyunu tamamen hazır olmadan çıkardıkları çok belli çünkü bankadaki eşyaların arasında arama yapma gibi basit özellikler bile sonradan güncellemeyle geliyor

3 ayda bir yeni sezon başlıyor diablo 3'teki gibi, şu an 2. sezonda ve çıktığı haline göre iyi gelişmeler var, ben 1 seneye kadar iyice adam olacağını düşünüyorum oyunun :D

P2W olmayan bu tarz Path of Exile var ama baya karışık oyun

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diablo 3'ü beğendiysen başlanır ama fiyatını henüz çok hak etmiyor bence, oyunu tamamen hazır olmadan çıkardıkları çok belli çünkü bankadaki eşyaların arasında arama yapma gibi basit özellikler bile sonradan güncellemeyle geliyor

3 ayda bir yeni sezon başlıyor diablo 3'teki gibi, şu an 2. sezonda ve çıktığı haline göre iyi gelişmeler var, ben 1 seneye kadar iyice adam olacağını düşünüyorum oyunun :D

P2W olmayan bu tarz Path of Exile var ama baya karışık oyun
Hocam path of exileye zamanım yok gerçekten karışık bir oyun hayatı bağlamaya gerek yok :D Günde 2-3 saat tatlı tatlı farm yapıp çıkmalık lazım işte

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Godric
Takipteyim bende.Sacred Gold gibi hack and slash bi oyun olsa harika olurdu :) Diablo 3 oynadım 4'de çok bi farklılık görmedim açıkçası

freygasm

80+ Gold
Diablo 4ü yutup yemiş birisi olarak; parasını kolay çıkarır türe ilgin varsa oynanır ama end game content 0 o yüzden ben oynamıyorum şuan. Nonseasonda 3k usd gibi bir para kastım, 1. sezonda 1400usd sonra saldım. Şuan en azından parasını çıkarır.

Adzero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Kaan
Diablo 4ü yutup yemiş birisi olarak; parasını kolay çıkarır türe ilgin varsa oynanır ama end game content 0 o yüzden ben oynamıyorum şuan. Nonseasonda 3k usd gibi bir para kastım, 1. sezonda 1400usd sonra saldım. Şuan en azından parasını çıkarır.
RMT mi hocam hangi site üzerinden :D

freygasm

80+ Gold
RMT mi hocam hangi site üzerinden :D
Sitelerde booster olarak çalışıyorum, rmt gibi ama coin satmıyorum :D Hesap kasıyorum, boss dungeon vs clear atıyorum usd karşılığında.

Top Bottom