Neler Yeni

dijital oyun tasarımı nasıl bir üni nasıl bir meslek

ejderontv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
kurtmuho auuuu

arkadaşlar ben bu bölümü okuyup bu mesleği olmaya karar verdim ama aklımda deli sorular

+maaşı nasıl internetten araştırdığımda ya asgari ücretten az yada 10.000 liradan fazla diyolar

+böyle her önüne gelenin okuduğu bölümler vardırya onlar gibimi yoksa birazdaha seçkinmi

+parasız okuna bilecek bi bölümmü

+ilerde işsiz veya karın tokluğunamı çalışırım yok iyibir kariyerimmi olur

trackm1

80+

arkadaşlar ben bu bölümü okuyup bu mesleği olmaya karar verdim ama aklımda deli sorular

+maaşı nasıl internetten araştırdığımda ya asgari ücretten az yada 10.000 liradan fazla diyolar

+böyle her önüne gelenin okuduğu bölümler vardırya onlar gibimi yoksa birazdaha seçkinmi

+parasız okuna bilecek bi bölümmü

+ilerde işsiz veya karın tokluğunamı çalışırım yok iyibir kariyerimmi olur
dostum belki biliyorsundur bu bölümde yazılımdan çok sanat var eğer sen bir firmada çalışırken müzik yoğunlaşırsan müzik alanında bir yerlere girebilirsin yada ne bileyim perspektif de öğreneceksin ışıklandırmada öğrenaceksin sinematiklerde de rol alabilirsin diye biliyorum ayrıca türkiyede bu sektör maalesef yok var ama en iyiler çalışıyor eğer bşr projen varsa bu projeye bakarak bu adamdan olur diyerek yüksek maaşlı çalışan olarak alırlar ve junior olmadan senior olmuş olursun öbür türlü junior'dan senior olmayı beklersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

maaşlar aşırı dengesiz ilk yıllar çoğu meslekte böyle karın tokluğuna çalışırsın ama sonra iyi para alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

lorem ipsum kanalını öneririm kadir demirdenin bulunduğu videoları falan izle bir fikir sahibi ol çünkü çok meraklı değil gibisin youtubeye oyun geliştirme ,dijital oyun tasarımı yazarda gelir insan benim nasıl bilgim var bu konuda çokfazla izledim bu videolardan ve sanalda bir çevrem var yani diyeceğim ARAŞTIRMA ARAŞTIRMA ARAŞTIRMA. (reklamdan rapor atmayın yardımcı olmaya çalışıyorum)

Son düzenleme:
Top Bottom