Neler Yeni

Dikey geçiş ile hemsirelik

Ratatatam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut zor
Merhaba 2 yıllık bir bolum okuyorum dgs ile hemşirelik istiyorum geçen varsa bazı sorularım var kaç soru yapmalı kaynak önerisi gibi gibi

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Dgs zor sınav kontenjanları da az iyi yapman lazım onun için sınav içeriğiyle alakalı bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de her üni 3.sınıftan başlatmıyor sıkıntı yani

Ratatatam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut zor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dgs zor sınav kontenjanları da az iyi yapman lazım onun için sınav içeriğiyle alakalı bilgim yok

3. Sınıf olayı sıkınti değil ya bana netler konusunda bilgisi olan bir dost lazım

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Aksine DGS sınavları üniversite sınavından daha kolaydır. Üstüne az düşersen dikey geçiş yapabilirsin. Dikey geçişle gelen bölüme gelenhiç kimseden de çok zorlandık vesayre bir şey duymadım.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Aksine DGS sınavları üniversite sınavından daha kolaydır. Üstüne az düşersen dikey geçiş yapabilirsin. Dikey geçişle gelen bölüme gelenhiç kimseden de çok zorlandık vesayre bir şey duymadım.
Ben de girdim DGS TYT ayarında bir sınav ancak Türkçe sorularının %90'ı paragraf ve hepsi de uzun çok zaman çalıyor matematiğe zaman az kalıyor. Ayrıca kolay ama herkese kolay olduğu için ve kontenjanlar da çok az olduğu için bir bölüme geçmek için iyi derece yapmak lazım.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba 2 yıllık bir bolum okuyorum dgs ile hemşirelik istiyorum geçen varsa bazı sorularım var kaç soru yapmalı kaynak önerisi gibi gibi
Bende geçen sene girdim bu sene tekrar gircem dgs’ye

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Sınavın iceriginden bahsetmedim yks den kolay olabilir ama her uni de bolumlerde 1 2 kontenjan ya var ya yok

Ratatatam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut zor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben sayisalciyim türkçe çok bakmam yada en son bakarım hemşirelik istediğim için mat lazım arkadaşlar o yüzden zaman sorun değil derece yapmakta sıkıntı değil çalışıyorum inşallah olur da hedef net koyamadım kaç yapmam lazım gibi ..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom