Neler Yeni

DİKKAT Toplama Bilgisayar İnce Hesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
mehmet
Herkese İyi forumlar. Boş zamanlarımda sürekli forumda geziyor hem bilgi ediniyor hem bilgi paylaşımı yapıyorum.

Arkadaşlar ev arkadaşım geçen sene ince hesaptan toplama bilgisayar sipariş etti. eve geldi ürünleri biz topladık. Sipariş ettiğimiz kasa yerine başka kasa , SSD yerine başka SSD göndermişler. Arkadaşım aceleci davrandı önemli degil dedi ürünleri degiştirmek istemedi ama sonradan ne kadar pişman oldu şimdilerde keşke o zaman degiştirseymişiz diyor iş işten geçti. Forumda bağzı arkadaşları gördüm aynı sıkıntıyı yaşayanlar olmuş. Arkadaşlar kesinlikle istediginiz ürün gelmez ise iade edin stokta olmayan bişeyi satmasınlar herkes parasının peşinde adama farklı Ekran Kartı göndermişler yuhh diyorum başka bişey demiyorum. Böyle sıkıntılar ile karşılaşırsanız kesinlikle taviz göstermeyin geri gönderin hatta bence ince hesap sitesini kullanmayın. Kesinlikle eminin buna benzer bir çok degişik ürün gönderdikleri kişi olmuştur. Kimisi biliyor kimisi bilmiyor malesef.
Elektirkli parçalar ne olursa olsun narin şeyler binbir heves ile para biriktirip boğazından kısarak alınan ürünler malesef insanları madur ediyor ve heveslerini kırıyor. kimseye paranızı kaptırmayın hakkınızı savunun. ince hesaptan pc toplamak isteyen herkesin konularına bildiklerimi ekleyecegim.❗

Arkadaşlar söylediklerimi dikkate alın ve lütfen çevrenizdekileri ve forumdaki arkadaşları uyarın şahsım adına çok üzüldüm. Umarın başkaları mağdur olmaz...

VitoScaletta

80+ Gold
banada normal 1050 ti yerine aero göndermişti yani tek fanlı modeli itopya neyse demiştim arasında performans farkı olmadığı için evet böyle şeyler yapıyolar stokta olmadığı için ve bizde zaten uzun süreden beri bilgisayar oynamadımız için abi nolcak diyip hemen kuruyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
banada normal 1050 ti yerine aero göndermişti yani tek fanlı modeli itopya neyse demiştim arasında performans farkı olmadığı için evet böyle şeyler yapıyolar stokta olmadığı için ve bizde zaten uzun süreden beri bilgisayar oynamadımız için abi nolcak diyip hemen kuruyoruz
geri gönderseydin kardeşim. haber vermeden başka barça takıyor çok saçma

VitoScaletta

80+ Gold
geri gönderseydin kardeşim. haber vermeden başka barça takıyor çok saçma
aynı fps verdiği için bişey demedim zaten bilgisayar çok açtım o dönemlerde iğrenç bi leptopla idare ediyodum o yüzden sesim bile çıkmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı fps verdiği için bişey demedim zaten bilgisayar çok açtım o dönemlerde iğrenç bi leptopla idare ediyodum o yüzden sesim bile çıkmadı
ama tabi 2 fanlı modeli olsa daha güzel gözükürdü

Top Bottom