Neler Yeni

Dinleyecek Müzisyen lazım

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
Genel olarak sansı sagopa ceza hıdra kayra cashflow contra anıl pıyancı joker şam norm defkhan no 1 yener cevık allame dınlıyorum az cok zaten tarzı anlamıssınızdır benzerı kımı dınleyebılırım bunların feat attıgı kısılerıde dınlıyorum su an aklıma gelmedı dahası o yuzden daha uzak cok bılınmeyen yanı dınlememıs olabılecegım kım vardır

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Yaman Kurşun
Gazapizm olabilir dinlemişsin dir ama yine bir göz at.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Atemix38
Genel olarak sansı sagopa ceza hıdra kayra cashflow contra anıl pıyancı joker şam norm defkhan no 1 yener cevık allame dınlıyorum az cok zaten tarzı anlamıssınızdır benzerı kımı dınleyebılırım bunların feat attıgı kısılerıde dınlıyorum su an aklıma gelmedı dahası o yuzden daha uzak cok bılınmeyen yanı dınlememıs olabılecegım kım vardır
maNga

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,680
İsim
Hacı
Bunların üstüne dinlenecek müzisyen yok zaten 😅

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Muhammet Kürkçü
Baneva, Aspova belki, eski patron,şanışer,murgs müzik zevki tabii ki kişiden kişiye değişir ama bence o rapçileri seviyorsan bunlarıda beğenebilirsin.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baneva, Aspova belki, eski patron,şanışer,murgs müzik zevki tabii ki kişiden kişiye değişir ama bence o rapçileri seviyorsan bunlarıda beğenebilirsin.
aspovayı dınlıyorum unutmusun banevaya bı bakıcam bı ara ufaktan duymustum patron ve sanıser bana cok uymuyor tesekurler onerıler ıcın
Mesaj otomatik birleştirildi:

" LVBEL C5 "

hahsdahahaha

dınlıyorum yazmayı unutmusun canı gonulden hemde :D

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Atemix38
aspovayı dınlıyorum unutmusun banevaya bı bakıcam bı ara ufaktan duymustum patron ve sanıser bana cok uymuyor tesekurler onerıler ıcın

hahsdahahaha

Bu şarkıyı öneririm

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Muhammet Kürkçü

hahsdahahaha

Şanışer ve patronu bende çok dinlemiyorum ama tüm rapçileri yazdığınız için aklıma gelen son şeyleri yazdım. Baneva bana bana kalırsa en iyi yeni nesil şuanda. Bence hâla moti gibi keşfedilmeyi bekliyor piyasa tarafından.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,580
İsim
Muhammet Çağrı
Travis scott,Profiline özel de Central Cee.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
yunusemre
Şanışer ve patronu bende çok dinlemiyorum ama tüm rapçileri yazdığınız için aklıma gelen son şeyleri yazdım. Bana bana kalırsa en iyi yeni nesil şuanda. Bence hâla moti gibi keşfedilmeyi bekliyor piyasa tarafından.
hocam ınanırmısınız bılmem ama pango kuzenım yakın arkadası produktor oldugu ıcın az cok tanıyo ama motı ve pangodan hıc haz etmıyorum gordugum yerde kapatıyorum valla :D

Travis scott,Profiline özel de Central Cee.
onlar zaten baska boyut

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,448
Üyeler
151,548
Son üye
TheGarry
Top Bottom