Neler Yeni

Direksiyon setine başka pedal takılırmı?

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Ömer Kurşun
Black friday de yurtdışından thrustmaster getirmeyi düşünüyorum ama olurda istediğim fiyata inmezse rampage 900vs alacağım ama pedalda thrustmaster t3pa diye geçen bir pedalı var viteste g29 vitesi alırım diyorum en kötü ama merak ettiğim şu thrustmaster pedalı rampage e Olurmu

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Black friday de yurtdışından thrustmaster getirmeyi düşünüyorum ama olurda istediğim fiyata inmezse rampage 900vs alacağım ama pedalda thrustmaster t3pa diye geçen bir pedalı var viteste g29 vitesi alırım diyorum en kötü ama merak ettiğim şu thrustmaster pedalı rampage e Olurmu
Soket uymaz da Arduino ile yapıyorlar diye biliyorum

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Ömer Kurşun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soket uymaz da Arduino ile yapıyorlar diye biliyorum
Yanİ Thrustmasterin pedalı 900vs ye olur diyorsun bunu anladım dimi ve kolay biseymi peki çünkü g29 vitesi ni takan gördüm ama pedal takani hiç görmedim eğer yaparsam çok karma olacak direksiyon rampage pedal thrustmaster vites Logitech :)

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Yanİ Thrustmasterin pedalı 900vs ye olur diyorsun bunu anladım dimi ve kolay biseymi peki çünkü g29 vitesi ni takan gördüm ama pedal takani hiç görmedim eğer yaparsam çok karma olacak direksiyon rampage pedal thrustmaster vites Logitech :)
Aga olurda rampage ten tad alamazsın olumyor yani bu TM t150 g29 vb al hem rahat ol hemde uzun kullan

l4stbuzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ali
Ağalar hortlatiyorum kusura bakmayın bende g29 direksiyon simidi motoru ve bataryası var. Pedal ve vites yok çok ucuza farklı markalarda pedal ve Vites buldum. Bunları direksiyona taksam çalışirmi. Almama değer mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,965
Üyeler
138,453
Son üye
BlackEagle190327
Top Bottom