Neler Yeni

Direksiyon sınavı zor mu?

Reindi

80+ Silver
Kardeşim atmış konu aç diye ben girmicem o gircek ona göre tavsiye ederseniz güzel olur :
Yazılı sınavı geçtim şimdi direksiyon sınavına geldi sıra. Bugün ilk dersime girdim fazla iyi gitmedi, biraz tedirginim çok zor mu sınav?

Emir818.

80+ Bronze
Kardeşim atmış konu aç diye ben girmicem o gircek ona göre tavsiye ederseniz güzel olur :
Yazılı sınavı geçtim şimdi direksiyon sınavına geldi sıra. Bugün ilk dersime girdim fazla iyi gitmedi, biraz tedirginim çok zor mu sınav?
Biliyorsan kolay yani çok araba sürdüysen de aynı

Son düzenleme:

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
Rahat olsun araba sürerken kendini kasmasına gerek yok karşıdaki kullanan kişilerde aynı onun gibi insan o yüzden tedirgin olmasına gerek yok.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

En büyük tavsiyem, bolca sinyal versin. Her direksiyonu çevirdiği yöne versin. Sinyalin fazlası sıkıntı değil ama 1 tane eksik olsa indirirler.

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En büyük tavsiyem, bolca sinyal versin. Her direksiyonu çevirdiği yöne versin. Sinyalin fazlası sıkıntı değil ama 1 tane eksik olsa indirirler.
bizim oturduğumuz yerde rotada o kadar çok sinyal yok 2 tane kavşaktan dönerken veriyorsun bir de parkta falan verse yeter düz yolda bizim civarda ehliyet yeri

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bizim oturduğumuz yerde rotada o kadar çok sinyal yok 2 tane kavşaktan dönerken veriyorsun bir de parkta falan verse yeter düz yolda bizim civarda ehliyet yeri

Olsun aklında bulunsun ne olur ne olmaz :D.

2 hafta Sürüş Dersi oluyor, onlara git. Gitmezsen kalabilirsin, düz mantık ben iyi debryaj kavratıyorum, vitesleri iyi geçiriyorum ne gerek var Sürüş Dersine dersen direkt kalırsın.

Reindi

80+ Silver
2 hafta Sürüş Dersi oluyor, onlara git. Gitmezsen kalabilirsin, düz mantık ben iyi debryaj kavratıyorum, vitesleri iyi geçiriyorum ne gerek var Sürüş Dersine dersen direkt kalırsın.
ben girmeyeceğim kardeş gircek 6 tane dersi aldı yarın son dersi alıp cumartesi sınava gircek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süre süre alışır hiç zor değil. Sinyal kırmızı çizgi. Zaten sürdükçe otomatik sinyal vermeye başlar.
2000 saat ets 2 si var orada bile veriyor yani gerçekte de verir

Reindi

80+ Silver
O zaman eğitime bile gitmesine gerek yok yav
g29 la oynuyor debriyajlı falan bir konu daha açmıştım yazılı sınavla ilgili şimdi ehliyeti çok istediği için yazılı sınavdada stres yaptı direksiyon sınavında da yapacak bu alana kadar gider stres yapması benim amacım sınav anında biraz daha kolaylaştırmak yoksa benden bile iyi sürüyor arabayı

Top Bottom