Neler Yeni

Direksiyon dersim ne zaman?

Rulep

80+ Gold
350₺ hocam bizim kursta. Hatırlatma dersi nedir hocam ilk defa duydum.
Sınav ücretleri kafalarına göre belirleyemezler kurstan kursa değişmez. 295 TL sınav ücreti niye 350 TL aldınız diye sorarsan hatırlatma dersi diyeceklerdir insaflıymışlar benden 500 TL istemişlerdi. sınavın olacağı haftadan önce dersleri bitiriyorlar unutma diye sınavın olacağı haftaya ekstra para ile ders koyuyorlar buna da hatırlatma dersi diyorlar

Jâckêrs

80+ Bronze
Sınav ücretleri kafalarına göre belirleyemezler kurstan kursa değişmez. 295 TL sınav ücreti niye 350 TL aldınız diye sorarsan hatırlatma dersi diyeceklerdir insaflıymışlar benden 500 TL istemişlerdi. sınavın olacağı haftadan önce dersleri bitiriyorlar unutma diye sınavın olacağı haftaya ekstra para ile ders koyuyorlar buna da hatırlatma dersi diyorlar
Dersten geldim biraz önce. Hocam ile konuştum bu hafta Full gidiyorum sınav 6-7 mayıstaymış cumartesi-pazar işte son dersi mi de o hafta için de alırım işte hocam programı yapacakmış öyle dedi yani ben kafama göre şu günde olsun dersem belki hoca müsait olmayacak o gün doludur mesela, haklı. Yani şu an bugün 7. dersi yaptık cumaya kadar 2 ders daha ve 9 oluyor. 1 Ders kalıyor bu da sınav haftasın da hatırlatma olarak yapılacakmış. Yani sorduğum da ekstra bir ders söz konusu değilmiş. 350₺ sınav ücreti değil bu arada özel ders ücreti o. Sınav ücreti aynen dediğiniz gibi 295₺ zaten internetten araştırınca çıkıyor. Teorik sınav için 240₺ yatırmıştım internette de öyle yazıyordu zaten. Hocam güzel plan yaptı bu aklıma hiç gelmemişti son dersi sınav haftası yapmak hiç aklıma gelmedi. Zaten hep böyle yapıyorlarmış arabada sorunu olmayanın son dersini sınav haftasına koyuyorlarmış. Zaten arabada 9. derste hala sorun varsa özel ders teklif ediyormuş hocalar. Bana dedi sen iyisin özel derse ihtiyacın yok senin son dersini sınav haftasına koyarız dedi hocam.

Jâckêrs

80+ Bronze
Ekleme (7.05.2023): Direksiyon Sınavını geçtim arkadaşlar.

Rulep

80+ Gold

Jâckêrs

80+ Bronze
Top Bottom