Neler Yeni

Direksiyon sınavında değişik komisyon üyelerinin denk gelmesi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
Başka yerde gir o zaman, neden inatlaşıyon. Komisyon üyeleri kıl olduysa senin pek şansın yok.
Bu sefer 4. Hakkım yani son hakkım olacak eğer bu sefer sınavı geçmezsem dosyam yanar o zaman başka bir sürücü kursuna kaydolabilirim ama hangi sürücü kursunun iyi olduğunu bilmiyorum tanıdığım bir sürücü kursu yok bu gittiğim sürücü kursunun sahibi hem babamın arkadaşı hem de eski aile dostu

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Bu sefer 4. Hakkım yani son hakkım olacak eğer bu sefer sınavı geçmezsem dosyam yanar o zaman başka bir sürücü kursuna kaydolabilirim ama hangi sürücü kursunun iyi olduğunu bilmiyorum tanıdığım bir sürücü kursu yok bu gittiğim sürücü kursunun sahibi hem babamın arkadaşı hem de eski aile dostu
Hocam tanıdık diyorsunuz işte ,ya onlar yada aileden biri eksiklerinizi çalıştırsın iyice. Paranıza yazık böyle

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Ahmet Deniz
Hepinize iyi günler cumartesi günü 3.kez direksiyon sınavına girdim ve sınavdan kaldım şimdi direksiyon sınavında bana değişik komisyon üyeleri denk geldi resmen beni bırakmak için bahane arıyorlardı mesela ben araba kullanırken sürekli sinyalleri veriyordum sınavda arkada oturan komisyon üyesi 1 kez bana sen sinyal vermedin dedi veriyorum hocam dedim geçtim neyse ondan sonra ani fren yapma yerine geldim 1. ani freni yaptım doğru da yaptım ama beğenmediler biraz ileride tekrar yap dediler yine yaptım yine beğenmediler sonra 25 metre geri park alanına geldim park yaparken araba biraz sağ taraftan çıktı hemen düzelttim sonra hoca dubaya gelene kadar arabayı sür dedi sürdüm dubaya geldim sonra sınavdan bıraktılar neymiş tekerler sarı çizgiye değmemiş halbuki yalan tekerler sarı çizgiye değmişti sonra diğer komisyon üyesi sen dubaya çarptın dedi ama dubaya çarpmadım. Ne yapmalıyım sizce?
hocam ani frende gerçekten ani fren yap onların beklemediği bir anda ben öyle bir durdum ki arkadaki hoca yanımdaydı şey dedi bu gençler hakkını veriyor geri geriye gelmede hiç sıkıntı değil direksiyonu ortala dümdüz geri geri gel en basit yerlerde kalmışsın(100 puanla sicim gibi yağmur yağarken aldım)

Felixx

80+
Herkes ehliyet alabilecek diye bir şey yok. Yeteneksizsindir boş ver dolmuş,otobüs kullan şehir içinde.

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Ergün
Seni sınavdan bırakınca daha fazla para kazanmıyorlar. 4. Sınava girmeden önce bol bol antrenman yap, frenini beğenmedilerse köküne kadar bas. Ben sınava girdiğimde frene öyle sert basmıştım ki yan koltukta oturan hoca kafasını göğüse vurdu. Aileden birini al yanına trafiğe kapalı alana git öğren en kolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
Seni sınavdan bırakınca daha fazla para kazanmıyorlar. 4. Sınava girmeden önce bol bol antrenman yap, frenini beğenmedilerse köküne kadar bas. Ben sınava girdiğimde frene öyle sert basmıştım ki yan koltukta oturan hoca kafasını göğüse vurdu. Aileden birini al yanına trafiğe kapalı alana git öğren en kolayı.
Arabamız yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tanıdık diyorsunuz işte ,ya onlar yada aileden biri eksiklerinizi çalıştırsın iyice. Paranıza yazık böyle
Kendi arabamız yok

Aykut D.

80+ Gold
Arabamız yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi arabamız yok
Hocam bırakmaya yer arıyorlar şu 1 yıldır . Eskiden bu kadar sıkı değildi . Tabi acemi sürüş sergiliyorsanız onlarıda değerlendirme içerisine alıyor olabilirler . Bize bazı trickler veriliyordu paralelde kelebek cam hizzası içeri geçme için dubayı omuz hizzasında dur geri geri L parkta ise bizde rogar kapağının sarsıntısını ön tekerde hisedince dur direksyonu kır gibi trickler verildi sizde verilmedimi ?

Top Bottom