Neler Yeni

🔴 Dış savaş ekonomiyi etkiledi! Döviz, altın, petrol yükseldi 🔥

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Emir
borsada perişan olduk . Sanki biz savaşa girmişiz gibi bişey oldu

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Doğdum hayata geldim 19 yasıma kadar okudum lise bitti üni gitmedim. 1 sene askerlik yaptım geldiğim gibi eyv aldım 9 senedir ödedik 1 sene taksiti kaldı. Dedik yedk içtik gezdik karşıma hanım çıktı evlendik üstünden 1.5 sene geçti. 2 Düğün yaptım 1 tanesi Ankara 1 tanesi İstanbul. Evimin içini full doldurdum Allahıma şükür 1 gram eksiğim yok. Hanımla oturduk elimizde ne var ne yok altın para bir araba alalım kimseye minnet etmeyelim dedik. Topladık ne var ne yok 1 tane kıçı kırık albea alamıyoruz beni bu hale düşüren kim varsa ALLAH BELASINI VERSİN.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,988
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ulan Amerikada biri bi şeye zam yapsa ucu bize dokunucak en sonunda bu nasıl iş arkadaş Yeminle bıktım ben bu durumdan. yaş 17 görmediğimiz şey kalmadı Z kuşağı olarak bu yaşlarda. Şansım olsa hem ailemi hemde kendimi burdan alıp götürürüm

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
Kardeş uzun uzun yazmak ve sana bir şeyleri anlatmak isterdim fakat vaktim yok söylediğim gibi herkes kendine göre yaşadığı için dini bu şekilde konuşma hakkı veriyor insanlara. İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığını din zannedersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun yok hepsi ile savaşabilirim Allah imkan ve ömür verdiği sürece imanı olan her müslüman da eminim böyle yapar.
mermi atmadan bile öldürürler seni eskisi gibi face to face bi savaş yapmak zor heleki hepsiyle savaşırım demekle olmuyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,983
İsim
uwu
1 litre benzin aldım Allah utandırmasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık yatırımı benzin ile yapıyorum (!)
Seçimden önce 16tl ye stokladiydik ama ondan da pek bişi kalmadı 🙁 olan bnim paraya oldu gram fuserdiye 1600 e almadım şimdi şansıma 2k olur yarın öbür gün

Top Bottom