Neler Yeni

Dışarıda gezmekten, oturmaktan utanmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
kucu adam
Arkadaşlar merhaba.

Benim işim, gücüm yok. Aileme de öyle yük olmuyorum. Sadece yemek için yük oluyorumdur yani. Çünkü onlara masraf çıkartacağım bir durumum yok. Şimdi arkadaşlar ben dışarıda parklarda oturmak istiyorum yada yürüyüş yapmak istiyorum ama gelgelim akrabalarım, liseden eski arkadaşlarım falan beni görürler diye utanıyorum.
Bu duyguyu nasıl aşabilirim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Murat Cemal
hocam sen saksıdaki çiçekden hallice olmuşsun çık dışarı hayatı öğren, sende aşırı sosyal anksiyete var kokusunu aldım ta burdan

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
kucu adam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sen saksıdaki çiçekden hallice olmuşsun çık dışarı hayatı öğren, sende aşırı sosyal anksiyete var kokusunu aldım ta burdan
Hocam işte rahat rahat dolaşmak istiyorum, gezmek tozmak ama mesela bir akrabanın yada arkadaşımın mahallesinin önünde dursam, orada bir parka falan otursam yanlış anlayabilir insanlar yada "niye buralarda" falan diye arkamdan sanki bir şeyler diyebilirler diye korkuyorum, utanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ad
Hocam işte rahat rahat dolaşmak istiyorum, gezmek tozmak ama mesela bir akrabanın yada arkadaşımın mahallesinin önünde dursam, orada bir parka falan otursam yanlış anlayabilir insanlar yada "niye buralarda" falan diye arkamdan sanki bir şeyler diyebilirler diye korkuyorum, utanıyorum.
Hiç sağlıklı düşünce değil be abi sanki

Zechion

80+ Silver
Yaşın ?

Top Bottom