Neler Yeni

discord bağlantı kopma sorunu

safa079

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
safa köseoğlu
uzun süredir discord kullanıyorum fakat son 1 haftadır discord grubundan arkadaşlarımla konuşarak oyun oynarken sesim kesiliyor ve bağlantım gidiyor kimsenin konuşmadığını farkettiğimde alt tab atıp discorda bakıyorum ve sol alttaki sinyal kısmının kırmızı olduğunu görüyorum zaten ben bakınca 5 saniye içerisinde geri bağlanıyor hiçbir ayar değiştirmeme rağmen sürekli 10 dk da bir oluyor sebebini bilen varsa ya da yardımcı olabilecek biri çok sevinirim şimdiden teşekkürler

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
ben de yaşıyorum aynı sorunu.

Loading...

80+ Silver
Bende uygulaması çöküyor direk hata mata vermiyor.
Kendi kendime konuştuğum bile oluyor cevap alamayınca alt tab attıktan sonra öğreniyorum

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Bende de çöküyor fakat sesler geliyor ve sesim gidiyor ama Discord ekranı gri oluyor aç kapat yapmadan düzelmiyor

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
discord canary kullanın fix olucak

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
Furkan ŞENGÜL
uzun süredir discord kullanıyorum fakat son 1 haftadır discord grubundan arkadaşlarımla konuşarak oyun oynarken sesim kesiliyor ve bağlantım gidiyor kimsenin konuşmadığını farkettiğimde alt tab atıp discorda bakıyorum ve sol alttaki sinyal kısmının kırmızı olduğunu görüyorum zaten ben bakınca 5 saniye içerisinde geri bağlanıyor hiçbir ayar değiştirmeme rağmen sürekli 10 dk da bir oluyor sebebini bilen varsa ya da yardımcı olabilecek biri çok sevinirim şimdiden teşekkürler
sunucu değiştirebilirsin arama yaparken sağ üstte sunucu var ordan istediğini yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,506
Üyeler
141,148
Son üye
maze09
Top Bottom