Neler Yeni

Discord ekip daveti sonrası şüpheli giriş

ryomen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
Discorduma bağlı mailime discord ekip daveti linki geldi ne olduğuna baktım Google üzerinden ve sunucu daveti die geçtiği söyleniyordu bende linke bastım ve normal bi şekilde discord giriş bilgisi istenen yere attı girişi yaptıktan bi zaman sonra discord hesabım geçici olarak duraklatıldı ve bugünde twitter hesabım şüphe li giriş uyarısı verdverd yardımcı olursanız sevinirim

Ekler

• Screenshot_2024-03-03-07-54-01-058_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2024-03-03-07-54-01-058_com.google.android.gm.jpg
    247.4 KB · Hit: 32
  • Screenshot_2024-03-03-08-07-29-745_com.whatsapp-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-03-08-07-29-745_com.whatsapp-edit.jpg
    240.4 KB · Hit: 28
  • Screenshot_2024-03-03-08-06-39-246_com.whatsapp-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-03-08-06-39-246_com.whatsapp-edit.jpg
    232.6 KB · Hit: 27

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Eren Bilal Cihan
Discorduma bağlı mailime discord ekip daveti linki geldi ne olduğuna baktım Google üzerinden ve sunucu daveti die geçtiği söyleniyordu bende linke bastım ve normal bi şekilde discord giriş bilgisi istenen yere attı girişi yaptıktan bi zaman sonra discord hesabım geçici olarak duraklatıldı ve bugünde twitter hesabım şüphe li giriş uyarısı verdverd yardımcı olursanız sevinirim
Çabuk şifreni değiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şeyi steam için yapmışlardı bana

ryomen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala bunlara kanıyor musunuz gerçekten ya
Çabuk şifreni değiştir

Aynı şeyi steam için yapmışlardı bana
Gmail twitter ve discordun değistirdim başka ne yapmam gerekiyor?

Hala bunlara kanıyor musunuz gerçekten ya
Aslında başta eskiden konuştum abi demişti ekip daveti atıcağım gir die güvendim için o kişiye yapmıştım onun dışında umrumda olmuyor böle mailler

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Eren Bilal Cihan
Gmail twitter ve discordun değistirdim başka ne yapmam gerekiyor?

Aslında başta eskiden konuştum abi demişti ekip daveti atıcağım gir die güvendim için o kişiye yapmıştım onun dışında umrumda olmuyor böle mailler
Değiştirdiyseniz sıkıntı yok bide çift aşamalı doğrulama yapabilirseniz iyi olur

Top Bottom