Neler Yeni

Discord Ekran Paylaşımı Yayını İzlerken Ses Gitmeme Sorunu

Canergk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
CanerGk
Arkadaşlar merhaba, telefon üzerinden birisinin yayınını izlerken sesim karşı tarafa gitmiyor, birkaç deneme sonra oluyor ama genelde gitmiyor ve 3-5 kere odaya girmek zorunda kalıyorum ve giriş çıkış sesleri de insanları sıkıyor, bundan kurtulmak için napmam lazım? Telefonumun mikrofonu bozuk değil bu arada

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba, telefon üzerinden birisinin yayınını izlerken sesim karşı tarafa gitmiyor, birkaç deneme sonra oluyor ama genelde gitmiyor ve 3-5 kere odaya girmek zorunda kalıyorum ve giriş çıkış sesleri de insanları sıkıyor, bundan kurtulmak için napmam lazım? Telefonumun mikrofonu bozuk değil bu arada
Mikrofona yaklaşıp konuşman lazım.
Veya telefona bir kulaklık tak onun mikrofonu ile konuş.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Telefonun eskiyse olabilir normalde olmaması lazım güncellemeyle belki düzelir ilerde

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,016
İsim
. .
Android 9 sürümü altıysa gitmez

Canergk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
CanerGk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonun eskiyse olabilir normalde olmaması lazım güncellemeyle belki düzelir ilerde
Hayır telefonum eski veya kötü bir telefon değil, daha alınalı 6 ay olmuştur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android 9 sürümü altıysa gitmez
Android 10 benim cihazım

Mikrofona yaklaşıp konuşman lazım.
Veya telefona bir kulaklık tak onun mikrofonu ile konuş.
Mikrofona yaklaşma la alakalı bir şey değil, birkaç kere çıkıp girince düzeliyor zaten, mikrofonluk bir sıkıntı değil yani

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Hayır telefonum eski veya kötü bir telefon değil, daha alınalı 6 ay olmuştur

Android 10 benim cihazım

Mikrofona yaklaşma la alakalı bir şey değil, birkaç kere çıkıp girince düzeliyor zaten, mikrofonluk bir sıkıntı değil yani
Senşn telefon modeline özel bir sorun çıkmıştır o zaman. İlerki güncellemelerde düzelmiş olur herhalde

Top Bottom