Neler Yeni

Discord Nitro Gamepass Veriyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batuhan kaytaz
arkadaşlar discord nitro almayı düşünüyorum 1 aylık 27 tl aldığım zaman gamepass veriyor mu hediye olarak bildiğim akdarıyla 2 aylık gamepass veriyor ama emin olamadım ayrıca daha önceden de nitro kullanmışlığım var yine aynı şekilde daha önce gamepass te kullanmıştım

arkadaşlar discord nitro almayı düşünüyorum 1 aylık 27 TL aldığım zaman gamepass veriyor mu hediye olarak bildiğim akdarıyla 2 aylık gamepass veriyor ama emin olamadım ayrıca daha önceden de nitro kullanmışlığım var yine aynı şekilde daha önce gamepass te kullanmıştım
veriyor

Ryz3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ryzen Legend
İstersen bedavaya epic den promosyon linki al

RawenN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kaan Demir
arkadaşlar discord nitro almayı düşünüyorum 1 aylık 27 TL aldığım zaman gamepass veriyor mu hediye olarak bildiğim akdarıyla 2 aylık gamepass veriyor ama emin olamadım ayrıca daha önceden de nitro kullanmışlığım var yine aynı şekilde daha önce gamepass te kullanmıştım
Nitro aldığında gamepass veriyor 2 yada 3 aylık

Microsoft

80+ Bronze
Daha önce gamepass kullandığını belirtmişsin o kodu sadece yeni hesaplarda kullabilirsin.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Ryz3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ryzen Legend

Eclipse

80+ Bronze
Daha önce game pass kullandıysan kullanamazsın.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
https://store.epicgames.com/tr/p/discord--discord-nitro Verdiğim Linkten Epic Games Sitesine Giriyoruz Hesap Açıyoruz Ve Verdiğim Linke Tekrar Girip Yükle Seçeneğine Basıyoruz Kayıt Olduğumuz Mail Adresine 1 Aylık Nitro Kodu Geliyor Kredi Kartı Ekleyip ( İçinde 20 TL civarı para olması lzm ) satın alıyoruz para çekiyor fakat hemen iade ediyor sonra nitronuz aktif

1656700346930.png

Top Bottom