Neler Yeni

Discord'a VPN ile girmek güvenli mi?

CanDeniz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Deniz Sarıaltun
Merhaba ben 6 yıldır Discord üzerinden freelancer olarak çalışıyorum ve Türkiye'de hali hazırda bir şirketim var. Grafik tasarım ile hayatımı geçindiriyorum fakat biliyorsunuz ki Discord erişime engellendi. Bu yüzden birçok işim yarıda kaldı. Aklıma sadece iki çözüm yolu geliyor:
1. Yurtdışına taşınmak
2. VPN ile erişmeye devam etmek

Kaspersky VPN'ni araştırdım ve oldukça güvenilir olduğuna dair duyumlar aldım daha iyi bir seçenek var mı veya Kaskersky yeterince güvenli mi? Eğer VPN ile girmek tehlikeliyse mecburen bir süreliğine ülkeden gitmem gerekicek. Cevaplarınızı bekliyorum, hepinize şimdiden çok teşekkürler..

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan
Merhaba ben 6 yıldır Discord üzerinden freelancer olarak çalışıyorum ve Türkiye'de hali hazırda bir şirketim var. Grafik tasarım ile hayatımı geçindiriyorum fakat biliyorsunuz ki Discord erişime engellendi. Bu yüzden birçok işim yarıda kaldı. Aklıma sadece iki çözüm yolu geliyor:
1. Yurtdışına taşınmak

Kaspersky VPN'ni araştırdım ve oldukça güvenilir olduğuna dair duyumlar aldım daha iyi bir seçenek var mı veya Kaskersky yeterince güvenli mi? Eğer VPN ile girmek tehlikeliyse mecburen bir süreliğine ülkeden gitmem gerekicek. Cevaplarınızı bekliyorum, hepinize şimdiden çok teşekkürler..
cloudflare warp kullanıyorum cok iyi ping sorunuda yok

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
1. Yurtdışına taşınmak

HMA kullanabilirsiniz fakat ücretli kaliteli vpndir , vpn kullanmakta bir problem yaratmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cloudflare warp kullanıyorum cok iyi ping sorunuda yok
Oyunda ping farkı yaratmıyor değilmi?

Top Bottom