Neler Yeni

Dişlerimi Nasıl Kar Gibi Bembeyaz Yaparım?

Bura.K

80+ Silver
Düzenli olarak fırçalarım. Dişlerim hafif sarımtırak bir beyaz renge sahip. Normal olması gereken renk bu sanırım.

Bazı kişilerde bembeyaz dişler görüyorum. Sanırım bunu özel bir solüsyonla yapıyorlarmış ve sürekli kullanıldığında dişe zararı varmış. Tam olarak bilgim yok.

Bu beyazlığa nasıl ulaşabilirim? Dişçiler dakikalar içerisinde asitle yapıyorlar ama kabul edeceklerini sanmıyorum.
Dişçilerin yaptığı kısa süreli işlem yani önemli bir konuşman vardır, onun icin gider yaparsın 3-5 gün sonra etkisi gider zaten. Boşa para kaybı benim gözümde.

Bide %100 beyazlık bekleme. Genelde dış rengi gibi şeyler genetikle alakalıdır kişiyle değil. Dişleri bembeyaz olan (mesela Dizi oyuncuları) çoğunlukla zirkonyum diş yaptırıyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Evet asitli ve bazı normal içecekler etkiliyor seni rahatsız etmiyor ve temizse boş ver gerisi önemli değil

Temizler ondan eminim. Günde hiç olmazsa 2 defa fırçalıyorum doğru bir şekilde.

Dişçilerin yaptığı kısa süreli işlem yani önemli bir konuşman vardır, onun icin gider yaparsın 3-5 gün sonra etkisi gider zaten. Boşa para kaybı benim gözümde.

Bide %100 beyazlık bekleme. Genelde dış rengi gibi şeyler genetikle alakalıdır kişiyle değil. Dişleri bembeyaz olan (mesela Dizi oyuncuları) çoğunlukla zirkonyum diş yaptırıyor.

Muhtemelen benim etkilendiğim diş yapısı zirkonyum olanlar..

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
İbrahim
Benimde dişimde çürük var 🥲 devlete gittim ve kanal tedavisi yapılması gerekiyormuş ayrıca 2 dişe de zarar vermiş

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocamın dediği gibi o beyazlatma işlemi çok zararlı. Bende görüyorum ara sıra, çok güzel duruyorlar ama dış görünüşe eksta olumlu bir şey katacak diye ileride diş sağlığından olmayı karşılaştırırsak yaptırmak saçma olur diye düşünüyorum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Geçen bir doktorun videosunda denk geldim aynı konudan muzdaribim hocam. Bazı kişilerde diş minesi daha saydam diş kökünün üst kısmı normalde sarıymış zaten diş minesi de kişiden kişiye göre değiştiği için beyazlatma operasyonu yapsanız bile bir süre sonra yine eski haline dönücek. Bunu en aza indirmek için misvak ve hindistan cevizi yağı ( aktarlar da bulabilirsiniz) tavsiyemdir düzenli fırçalamaya da devam edin tabii ki de

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,502
İsim
Cengiz
Ben özelde beyazlatma işlemi yaptırdım tel takmıştım çıkınca baktım çay içe içe o bölgeler sararmış resmen şok geçirmiştim sonra devlette de oluyor özelde de dolgu ve beyatlatma ile güzel olmuştu tavsiye ederim .
devlette ücretsiz mi ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocamın dediği gibi o beyazlatma işlemi çok zararlı. Bende görüyorum ara sıra, çok güzel duruyorlar ama dış görünüşe eksta olumlu bir şey katacak diye ileride diş sağlığından olmayı karşılaştırırsak yaptırmak saçma olur diye düşünüyorum :)

Kesinlikle aynı fikirdeyim.

Top Bottom