Neler Yeni

Diz Üstü Pc Mi Daha İyidir Masaüstümü

Kraqie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Goktug kaya
Merhabalar 25 30k arası bütçem var bbu bütçe arasında dizüstümü masaüstümü pc alacagıma karar veremedım sizce hangisi daha iyidir. ve iyi oldugunu dusundugunuz türün 25 30k arası güzel bir ornegını verebılırmısınz OYUN ALANINDA PC OLUCAK

VeloceRR

80+ Bronze
Eğer bilgisayarı sadece evde kullanacagım, Başka bi yere götürüp kullanma durumum yok diyorsan tabii ki masaüstü almalısın.
20 bin tl lik kasadan alacagın performansı almak için yaklaşık 25-28 bin tl lik laptop alman gerekiyor o yüzden gereksiz.
Hem ileride kasa içinde yükseltme yapabilirsin mesela ekran kartını yükseltmek gibi.

Kraqie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Goktug kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bilgisayarı sadece evde kullanacagım, Başka bi yere götürüp kullanma durumum yok diyorsan tabii ki masaüstü almalısın.
20 bin TL lik kasadan alacagın performansı almak için yaklaşık 25-28 bin TL lik laptop alman gerekiyor o yüzden gereksiz.
Hem ileride kasa içinde yükseltme yapabilirsin mesela ekran kartını yükseltmek gibi.
Yani bi yere götürme durumum yok evde olucak sıkıntım şu acaba masaüstünü kullana bılırmıyım hep laptop kullandım neye ihtiaç olur felan donanımlarda onları pek bılmıorum yt de de o kadar kapsamlı vıdyolar yok

VeloceRR

80+ Bronze
Yani bi yere götürme durumum yok evde olucak sıkıntım şu acaba masaüstünü kullana bılırmıyım hep laptop kullandım neye ihtiaç olur felan donanımlarda onları pek bılmıorum yt de de o kadar kapsamlı vıdyolar yok
Mouse
Mouse pad
Klavye
eğer modeme kabloyla baglanacaksan Ethernet kablosu
Kablosuz wifi ile bağlanmak istiyorsan masaüste pc ler icin wifi cihazları var onlardan alman lazım.
Temel gereken şeyler bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse
Mouse pad
Klavye
Kablosuz wifi ile bağlanmak istiyorsan masaüste pc ler icin wifi cihazları var onlardan alman lazım.
Monitör ve kulaklık

Kraqie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Goktug kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse
Mouse pad
Klavye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör ve kulaklık
teşekkür ederim verdiğin cevaplar için İyi günler

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhabalar 25 30k arası bütçem var bbu bütçe arasında dizüstümü masaüstümü pc alacagıma karar veremedım sizce hangisi daha iyidir. ve iyi oldugunu dusundugunuz türün 25 30k arası güzel bir ornegını verebılırmısınz OYUN ALANINDA PC OLUCAK
Toplama pc alman daha mantıklı hem ısınma sorunu olmaz hem aynı donanıma sahip laptoptan çok daha iyi performans alırsın.Monitörün laptop monitöründne iyi olur baya bi artısı var - yanı dışarı götüremiyorsun.

KlausM

80+ Silver
diz üstü al bence

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir yere götürmeyeceksen masaüstü al tabii ki

Top Bottom