Neler Yeni

Dizi önerisi istiyorum

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
Selam arkadaşlar en son prison break izledim hâla etkisindeyim .)) Bana önerebileceğiniz diziler var mı arkadaşla birlikte başlayıp bitiriyoruz .d korku gerilim haricinde güzel diziler varsa tavsiyenizi alırım .
İzlediğim diziler : prison break , hımym , elite , aşk 101 , hakan muhafız ,başka vardır ama hatırlamıyorum ( game of thrones , friends , vikings önermeyin )

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Peaky Blinders bakabilirsiniz.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Dark izle

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Selam arkadaşlar en son prison break izledim hâla etkisindeyim .)) Bana önerebileceğiniz diziler var mı arkadaşla birlikte başlayıp bitiriyoruz .d korku gerilim haricinde güzel diziler varsa tavsiyenizi alırım .
İzlediğim diziler : prison break , hımym , elite , aşk 101 , hakan muhafız ,başka vardır ama hatırlamıyorum ( game of thrones , friends , vikings önermeyin )
The Walking Dead 😍 Şaka bir yana o kadar çok teori var ki sürekli acaba ne olacak diye merak ediyorum 10. Sezon için. İçerisinde çok fazla gizem barındıran bir dizidir. Hatta dizi de ki Carl Grimes ( Chandler Riggs ) twitch üzerinden canlı yayın yapıyor onu takip ediyorum.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
BAŞLADIM BREAKİNG BAD E 4. BÖLÜMDEYİM .D AMA PRİSON BREAK GİBİ OLAMAZ WALTER DE MİCHAEL SCOFİELD KADAR OLAMAZ .D
dostum lütfen caps lock kapat
lucifer
la casa de papel
the walking dead
peaky blinders
sabrina

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bu dönemlerde izleyebileceğiniz dizi önerilerim, umarım işinize yarar.
Herkesin bildiği GOT, LCDP gibi dizileri söylemeyeceğim.

Outlander (Asıl konusu tarih sayılabilir ama konu, oyuncular kısacası her şey efsane ve görebileceğin en itici nefret ettirecek kötü karaktere sahip.)

Adventure Time (Çizgi film olduğuna bakma uzun ve efsane bir yapım, Gravity Falls da öyle.)

Atiye (Türk dizisi ve Muhafız'dan daha iyi diyebilirim, konusu da gayet güzel. Ortalama bir dizi.)

The Witcher (İzlemediysen kesin izlemen lazım.)

Sherlock (Efsane dizidir, efsane pilot twistlere sahiptir.)

Death Note (Anime olmasına takılma bunu izledikten sonra Sherlock'un pilot twistleri bile zayıf kalıyor. Efsane bir yapım, animelerin efendisi.)

Breaking Bad (Şimdiye kadar izlememen hata. Herkes biliyor ama yine de yazmazsam olmazdı.)

Prison Break (Şu ana kadar çıkan bütün diziler arasında rahat ilk sıralara girer. Breaking Bad gibi kült bir yapımdır.)

Avatar: The Last Airbender (Çizgi film ama herkesin bildiği ve izlemesi gereken harika bir yapım. Devam dizisi Korra da gayet iyi.)

Love, Death & Robots (Çok sıradışı bir şekle sahip, garipseyeceğin efsane bir dizi.)

Dark (Beynini diğer dizilere nazaran kullanmanı gerektiren efsane bir dizi.)

One Punch Man (Her saniyesinden zevk alıp eğleneceğin bir animedir.)

Chilling Adventures of Sabrina (Lucifer izlediysen bunu da izlemen lazım, yine şeytan temalı gayet güzel bir dizi.)

The Gifted (X-Men'in devamı olan maalesef iptal edilen ama kendisi çok güzel bir dizi.)

Vikings (Her yerde duymuşsundur, bu da gayet iyi bir dizi.)

Doctor Who (Neredeyse 70 yıllık bir dizi, herkesin izlemesi gereken bir dizi. Son sezonlar biraz sıkıcı olsa da 10 sezon sıkılmadan izlersin.)

Merlin (Büyücülük temalı yılına göre gayet iyi efektlere sahip olan harika bir dizi.)

Supernatural (Benim en sevdiğim dizidir, kendileri 15 sene önce çıkmış benim 5 senedir takip ettiğim bir dizidir. Olağanüstü aklına gelebilecek her şeye sahip bütün olağanüstü dizilerin babası efsane bir dizidir. Her konuda bir başyapıt.)

Rick and Morty (İzleyebileceğin en iyi çizgi film diyebilirim, çizgi film olduğuna bakma yetişkinlere yönelik harika bir dizi.)

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
Bu dönemlerde izleyebileceğiniz dizi önerilerim, umarım işinize yarar.
Herkesin bildiği GOT, LCDP gibi dizileri söylemeyeceğim.

Outlander (Asıl konusu tarih sayılabilir ama konu, oyuncular kısacası her şey efsane ve görebileceğin en itici nefret ettirecek kötü karaktere sahip.)

Adventure Time (Çizgi film olduğuna bakma uzun ve efsane bir yapım, Gravity Falls da öyle.)

Atiye (Türk dizisi ve Muhafız'dan daha iyi diyebilirim, konusu da gayet güzel. Ortalama bir dizi.)

The Witcher (İzlemediysen kesin izlemen lazım.)

Sherlock (Efsane dizidir, efsane pilot twistlere sahiptir.)

Death Note (Anime olmasına takılma bunu izledikten sonra Sherlock'un pilot twistleri bile zayıf kalıyor. Efsane bir yapım, animelerin efendisi.)

Breaking Bad (Şimdiye kadar izlememen hata. Herkes biliyor ama yine de yazmazsam olmazdı.)

Prison Break (Şu ana kadar çıkan bütün diziler arasında rahat ilk sıralara girer. Breaking Bad gibi kült bir yapımdır.)

Avatar: The Last Airbender (Çizgi film ama herkesin bildiği ve izlemesi gereken harika bir yapım. Devam dizisi Korra da gayet iyi.)

Love, Death & Robots (Çok sıradışı bir şekle sahip, garipseyeceğin efsane bir dizi.)

Dark (Beynini diğer dizilere nazaran kullanmanı gerektiren efsane bir dizi.)

One Punch Man (Her saniyesinden zevk alıp eğleneceğin bir animedir.)

Chilling Adventures of Sabrina (Lucifer izlediysen bunu da izlemen lazım, yine şeytan temalı gayet güzel bir dizi.)

The Gifted (X-Men'in devamı olan maalesef iptal edilen ama kendisi çok güzel bir dizi.)

Vikings (Her yerde duymuşsundur, bu da gayet iyi bir dizi.)

Doctor Who (Neredeyse 70 yıllık bir dizi, herkesin izlemesi gereken bir dizi. Son sezonlar biraz sıkıcı olsa da 10 sezon sıkılmadan izlersin.)

Merlin (Büyücülük temalı yılına göre gayet iyi efektlere sahip olan harika bir dizi.)

Supernatural (Benim en sevdiğim dizidir, kendileri 15 sene önce çıkmış benim 5 senedir takip ettiğim bir dizidir. Olağanüstü aklına gelebilecek her şeye sahip bütün olağanüstü dizilerin babası efsane bir dizidir. Her konuda bir başyapıt.)

Rick and Morty (İzleyebileceğin en iyi çizgi film diyebilirim, çizgi film olduğuna bakma yetişkinlere yönelik harika bir dizi.)
Eyvallah sağol , prison break izledim evet benim için şuan 1. Sırada ve değişmiceğini düşünüyorum breaking bad e başladım 4. Bölümdeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha bitirmeden konuşuyorsun.Afedersin ama bitirmeden konuşmak diziye saygısızlık olur.Önce bitir sonra konuş kardeşim.
İnstagramını yaz bitirince yazcam sana .d prison bence dizi tarihinin en iyi dizisi olabilir çoğu kişi de breaking bad ve prison break karşılaştırmasında breaking bad in michael scofield in saçının 1 kılı olamaz diypr .d ama doğru izlemeden bilemem izleyince görücez

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Mustafa A.
Eyvallah sağol , prison break izledim evet benim için şuan 1. Sırada ve değişmiceğini düşünüyorum breaking bad e başladım 4. Bölümdeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagramını yaz bitirince yazcam sana .d prison bence dizi tarihinin en iyi dizisi olabilir çoğu kişi de breaking bad ve prison break karşılaştırmasında breaking bad in michael scofield in saçının 1 kılı olamaz diypr .d ama doğru izlemeden bilemem izleyince görücez

Bence kendi fikrim ikiside çok iyi dizi.En iyi diziler arasına girer ikisi de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom