Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Naptıkları belirsiz gün içinde iptal durumuna düşer yada kargolanır diye umuyorum.
Umarım. Durduk yere heveslendik valla. Bakalım kargolanır diye umuyorum olmazsada hakkımı ararım zaten.

GirayHan

80+ Gold
Ben bu şekilde yazdım THH'ye dileyen faydalansın.

1. Mediamarkt internet mağazasından, 15.05.2024 tarihinde XXXX sipariş numarası ile 11.799 TL fiyatla "DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera" ürününü satın aldım. Ürün, belirtilen fiyatla internet mağazasında açıkça listelenmiş ve uzun süre satışta kalmıştır.
  2. Satın aldığım ürün için rızam, talebim ve bilgim olmadan sistem üzerinde iade talebi oluşturulmuştur. Ürün tarafıma ulaşmamış ve haksız sebeplerle iptal edilen siparişimin tutarının iadesi tarafıma yapılmıştır.
  3. Ürün satışı mağaza tarafından halen devam etmektedir ve fiyat 18.299 TL olarak güncellenmiştir. Stok problemi mevcut değildir.
  4. Tarafıma gelen mailde “Ürünü beğenmediğiniz için üzgünüz. XXXX numaralı siparişinizdeki aşağıdaki ürünlerin iadesi alınmıştır.” yazmaktadır. Bu bilgi doğru değildir. Hiçbir iade talebinde bulunmadım. Ürünün teslimini istemekteyim.
  5. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler ve Mediamarkt Antares Mağazasına şahsen yapılan başvurular sonucunda herhangi bir çözüm sağlanamamıştır. Ürünün gönderiminin iptali “merkez mağaza” tarafından yapıldı şeklinde yanıt alınmıştır. Mağaza, iptal için haklı bir mazeret belirtmemiştir ve bu durum 6502 Sayılı Kanun’un Madde 6’sına aykırılık teşkil etmektedir.
Satıştan Kaçınma
MADDE 6-
(1) Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz.
(2) Hizmet sağlamaktan haklı bir sebep olmaksızın kaçınılamaz.
Sonuç ve Talep:
Yukarıda belirtilen nedenlerle, satın almış olduğum "DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera" ürününün tarafıma, satın aldığım fiyat olan 11.799 TL tutar üzerinden teslim edilmesini talep ediyorum.
madde belirtme hocam ters teper o kısımları ıptal et. şöyle düşün mahkemeye çıkıyorsun hakime madde söylüyorsun :)

mesajını düzenlersen iyi olur başkaları da hata yapmasın. bu arada güzel yazmışsın emeğine sağlık. bende kopyaladım kullanacağım.

Son düzenleme:

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Kağan
Bu ne anlama geliyor:D

Ekler

• Screenshot_20240516_120457_Edge.jpg
    Screenshot_20240516_120457_Edge.jpg
    111.4 KB · Hit: 74

GirayHan

80+ Gold
canlı desteğe bağlandım benim kamerayı vermişler kargoya öyle diyola...

1715850486090.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ne anlama geliyor:D
kara listeye almışlar seni gibi :D

GirayHan

80+ Gold

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Kargo kodu geldi

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Onur
ürün stok diye iptal ediyorlar.
ürün normal fiyatından satışa açıyorlar.
yarım saat önce onuda kapattılar.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
kod geldiyse olay bitmiştir hayırlı olsun güle güle kullan dostum.
Sağol ihtiyaç yoktu da iyi oldu zv-e10 ile her yer çekilemiyor su vs iyi oldu bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürün stok diye iptal ediyorlar.
ürün normal fiyatından satışa açıyorlar.
yarım saat önce onuda kapattılar.
1 tane vardır biri 18K dan aldıysa bitmiştir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,915
Üyeler
144,590
Son üye
Beratakca
Top Bottom