Neler Yeni

Döngüye giren Redmi Note 10 Pro için ne yapılabilir?

qPASHA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ebubekir Yılmaz
Öncelikle merhaba. Cihazım yurt dışı kayıtlıdır ve ben de İstanbulkart uygulamasına root atıldığı için giremiyorum. Ben de bir araştırma yaptım ve Magisk isimli uygulama ile bu sorunu çözülebileceğine inandım. Modül yükledim ardından cihazı yeniden başlattırdı ama cihaz sabahtan beridir döngüde açılmıyor. TWRP menüsüne erişimim var ve oradan tamamen sıfırlama yapacağım ancak IMEI gider mi diye korkuyorum. Sıfırlama yapmadan da çözebilir miyim? Hiçbir şekilde açamadım.

Android sürümü: 11.
Muiu:12.5.9
Güncelleme var

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
Öncelikle merhaba. Cihazım yurt dışı kayıtlıdır ve ben de İstanbulkart uygulamasına root atıldığı için giremiyorum. Ben de bir araştırma yaptım ve Magisk isimli uygulama ile bu sorunu çözülebileceğine inandım. Modül yükledim ardından cihazı yeniden başlattırdı ama cihaz sabahtan beridir döngüde açılmıyor. TWRP menüsüne erişimim var ve oradan tamamen sıfırlama yapacağım ancak IMEI gider mi diye korkuyorum. Sıfırlama yapmadan da çözebilir miyim? Hiçbir şekilde açamadım.

Android sürümü: 11.
Muiu:12.5.9
Güncelleme var
Sifirlamaya gerek yok. Twrpden data adb modules kısmına girip modules klasörünü sil yeniden başlat düzelir.
TWRP-File-Manager.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer orangefox ise sağ alttan 3 çizgiye basıp magisk manager sekmesine girip istediğin modülü kaldirabiliyorsun.

qPASHA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ebubekir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sifirlamaya gerek yok. Twrpden data adb modules kısmına girip modules klasörünü sil yeniden başlat düzelir.
Alıntıyı görüntüle

Eğer orangefox ise sağ alttan 3 çizgiye basıp magisk manager sekmesine girip istediğin modülü kaldirabiliyorsun.
data ya giriyorum ama adb yok

data da media var sadece

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
data ya giriyorum ama adb yok

data da media var sadece
Kurulu romu tekrar indir içinden boot.imgyi alıp minimal adb and fastboot ile kur. Twrp kurmaktan farkı kodu. fastboot flash boot boot.img
Bu rootu kaldirir ama geri kurduğunda modül tekrar devreye girip cihazı döngüye alır. Sadece media olmaması lazım acaba data/data/media olarak mi giriyorsun? Dosya yöneticisine girdiğinde en dış klasöre çıkmayı deneyip sonra aynı yolu aç bakalım gorunecek mi.

qPASHA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ebubekir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurulu romu tekrar indir içinden boot.imgyi alıp minimal adb and fastboot ile kur. Twrp kurmaktan farkı kodu. fastboot flash boot boot.img
Bu rootu kaldirir ama geri kurduğunda modül tekrar devreye girip cihazı döngüye alır. Sadece media olmaması lazım acaba data/data/media olarak mi giriyorsun? Dosya yöneticisine girdiğinde en dış klasöre çıkmayı deneyip sonra aynı yolu aç bakalım gorunecek mi.
yok direk file manager/data sonrada yok adb

kurulu romu nasıl tekar indircem

Son düzenleme:

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Selim
yok direk file manager/data sonrada yok adb

kurulu romu nasıl tekar indircem

İstersen twrpyi değiştir orangefox kur son sürüm öyle modülü kaldırmayı dene veya hiç uğraşma bootu kur. Seçenek çok.

Son düzenleme:

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Bende benzeri durum oldu ,mi flash tan custom miuı rom kurdum bir tane ,uygulamada bir iki seçenek seçiyon onları doğru yapınca imei gitmeden sıfırlayabiliyon. Yaptıklarımı hatılarmıyom internette rehber vardır mutlaka

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,918
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom