Neler Yeni

Dogs airdrop

51k vardı 23 ünde listelenecek borsalar da 0.0010 a gelirse 50 dolar edecek param

Qbört

80+ Bronze
Bende 8k dogs puanı var. Kaç para ediyor? Ona göre çekmeyle uğraşmak istiyorum.
Uğraşılacak bir durumu yok çek borsaya fee ödemezsin. Ne kadar eder belli değil milyonlarca insan ilk başta satacak buda sert düşüş baskısı oluşturacak. Yani şuan ki hesaplamayla benimkiler bu kadar eder demek pek doğru değil.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uğraşılacak bir durumu yok çek borsaya fee ödemezsin. Ne kadar eder belli değil milyonlarca insan ilk başta satacak buda sert düşüş baskısı oluşturacak. Yani şuan ki hesaplamayla benimkiler bu kadar eder demek pek doğru değil.
Hocam ben telegram cüzdanıma 300 liralık ton coin attım okx üzerinden sonra okx trye attım işlem başarılı diyor ama gelen giden yok

edit comment kısmına yanlış numara girmişim sonda bir sıfır varmış unuttum yazmayı başkasına mı gitti şimdi tüm coinler

Son düzenleme:

Qbört

80+ Bronze
Hocam ben telegram cüzdanıma 300 liralık ton coin attım okx üzerinden sonra okx trye attım işlem başarılı diyor ama gelen giden yok

edit comment kısmına yanlış numara girmişim sonda bir sıfır varmış unuttum yazmayı başkasına mı gitti şimdi tüm coinler
Başkasına gitmedi de coinler yandı geri alamazsın malesef.
Bir daha ki sefere kopyala yapıştır yaparsın.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Başkasına gitmedi de coinler yandı geri alamazsın malesef.
Bir daha ki sefere kopyala yapıştır yaparsın.
Okx tr kabul etmedi hocam yapıştıracağım zaman telefon titreyerek geri bildirim veri ve tekrar kontrol ettiğimde oraya max 7 hane giriliyordu saçmalık cidden

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ertelendi mi ?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet listeleme ertelendi
Umarım hamster gibi olmaz ben bunu gittim telegram cüzdanıma bağladım notcoinde yaptığım gibi işlem ücreti için TON istemez umarım direk dogs'dan kesinti yapsın.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Umarım hamster gibi olmaz ben bunu gittim telegram cüzdanıma bağladım notcoinde yaptığım gibi işlem ücreti için TON istemez umarım direk dogs'dan kesinti yapsın.
Bende bi youtube videosuna uydum telegram cüzdana ton almak için 300 attım eldeki parada yandı çok şişirdiler bunu hiç yoktan 20 dolar versinde yanan paramı karşılasın başka bir şey istemiyorum

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,140
İsim
Furkan ŞENGÜL
Top Bottom