Neler Yeni

Doğum Günü Hediye Önerisi (Harry Potter?)

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Ben sevinirim çünkü bir Potterhead olmasam da Potter hayranıyım. Eğer arkadaşında bu seriye ait bir saydığın ürün yoksa alabilirsin.
Peki arkadaşın attığı pop figür mü yoksa benim anlattığım paket mi daha iyi olur? Potter hayranlarını piste devet ediyorum :)

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Dostlar sizce hangisi daha iyi olur?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,143
İsim
Lokman Doğan
hocam parfüm al
önerim dp 13 numara

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
hocam parfüm al
önerim dp 13 numara
Hocam parfüm alsam şimdi beğenmez belki kullandığı başka parfüm fln vardır, daha nokta atışı bir şey almam lazım. O yüzden t-shirt almaktan da vazgeçtim mesela, şimdi kalitesiz gelir, büyük küçük fln gelir uğraş dur

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hocam parfüm alsam şimdi beğenmez belki kullandığı başka parfüm fln vardır, daha nokta atışı bir şey almam lazım. O yüzden t-shirt almaktan da vazgeçtim mesela, şimdi kalitesiz gelir, büyük küçük fln gelir uğraş dur
Hocam pelerin asa vs bence yaşına göre uygun olmaz,kupa tişört anahtarlık veya arkadaşın attığı figürü alabilirsiniz.

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Hocam pelerin asa vs bence yaşına göre uygun olmaz,kupa tişört anahtarlık veya arkadaşın attığı figürü alabilirsiniz.
Hocam pelerin hakkında ben de aynı şeyi düşünüyorum. Asa belki olabilir. Arkadaşın attığı figürü atarsam başka bir şey alamam. Ya da asa + kupa + anahtarlık gibi bir paket yaparım 300 liraya. T-shirt düşünmüyorum, bedenini fln bilmiyorum.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
tişört al

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Bu bütçede olmaz hocam. Berbatın da berbatı trendyol hepsiburada saatleri alacağına direkt 200'ü eline versin daha iyi
Aynen işte bu bütçede saat olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka ona da güvenemiyorum, acil almam lazım, şimdi büyük küçük fln gelir, kalitesiz gelir, uğraş dur yani

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Arkadaşlar hediyeyi bu akşam almam lazım, bir el atıverin. Harry potter sevenler özellikle

Top Bottom