Neler Yeni

Doğum Günümü İlk Kutlayan Donanım Arşivi Foruma Teşekkürler <3

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
31 Aralık benim doğum günüm sevgili arkadaşlar. Az önce, daha bu güne girmeden bir şey denedim. Video kaydını açtım ve bakalım önce kim arayacak ya da yazacak diye tepki vermeye çalıştım lakin henüz kimse arayıp sormadı. Foruma gireyim bari derken bir anda forumun doğum günümü kutladığını gördüm ve istemsizce mutlu oldum. Teşekkürler Donanım Arşivi Forum, iyi ki varsın :)☺️☺️❤️❤️🖤🖤💜💜

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,743
İsim
Oğuz
Doğum günün kutlu olsun, istediğin gibi bir sene geçirirsin inşallah.

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
31 Aralık benim doğum günüm sevgili arkadaşlar. Az önce, daha bu güne girmeden bir şey denedim. Video kaydını açtım ve bakalım önce kim arayacak ya da yazacak diye tepki vermeye çalıştım lakin henüz kimse arayıp sormadı. Foruma gireyim bari derken bir anda forumun doğum günümü kutladığını gördüm ve istemsizce mutlu oldum. Teşekkürler Donanım Arşivi Forum, iyi ki varsın :)☺️☺️❤️❤️🖤🖤💜💜
Doğum günün kutlu olsun hocam benim de 12 ocak 😅😂

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Hepinize teşekkür ederim beyler, iyi ki varsınız. ❤️❤️

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Taha Efe
Nice Senelere :))

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,633
Üyeler
141,731
Son üye
yarisko
Top Bottom