Neler Yeni

Doğum kontrol hapı kesin işe yarıyor mu?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,525
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
%100 işe yarıyor mu acaba yarıyordur büyük ihtimal böyle büyük bir riski almaz kimse de yine sorayım dedim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,165
İsim
uwu
Yarıyor diye biliyorum

Ego5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Egemen Kol
%100 işe yarıyor mu acaba yarıyordur büyük ihtimal böyle büyük bir riski almaz kimse de yine sorayım dedim.
Fiziksel ortamda %100 gibi bir ihtimal yok benim kuzenim eşi hap kullanmasına rağmen hamile kalmıştı çok düşük bir ihtimal ama 0 değil.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,525
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kondomun önemi
Anlamadım bana mı diyorsun bilader
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiziksel ortamda %100 gibi bir ihtimal yok benim kuzenim eşi hap kullanmasına rağmen hamile kalmıştı çok düşük bir ihtimal ama 0 değil.
Diyelim böyle bir şey oldu firmaya dava açıp tazminat alabiliyor muyuz?Parayı cukkaladıktan sonra çocuğum olsa da olur.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Hapların içerdiği hormonlar, yumurtlamayı durdurur ve rahim ağzı salgısı olarak bilinen servikal mukusun yoğunluğunu arttırarak, erkek üreme hücresi spermin rahim içine geçişini engeller. Ancak unutulmamalıdır ki, en iyi doğum kontrol hapı dahil, hiçbir doğum kontrol yöntemi %100 koruma sağlayamaz.

Ego5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Egemen Kol
Anlamadım bana mı diyorsun bilader
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diyelim böyle bir şey oldu firmaya dava açıp tazminat alabiliyor muyuz?Parayı cukkaladıktan sonra çocuğum olsa da olur.
Bilmiyorum ama Amerika'da değişik değişik sebeplerden bazı firmalara dava açılıp tazminat alındığını duymuştum Türkiye'de süreç aynı işliyorsa alabilirsin belki ama hapı kullandığını nasıl kanitliycaksin.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,165
İsim
uwu
Bilmiyorum ama Amerika'da değişik değişik sebeplerden bazı firmalara dava açılıp tazminat alındığını duymuştum Türkiye'de süreç aynı işliyorsa alabilirsin belki ama hapı kullandığını nasıl kanitliycaksin.
25/30dk lık bir video yeter aslında(!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Yüzde yüz değil tabii ki. %95 belki. Zaten bunu belirttikleri için de suçlayamazsın. Ayrıca kız geçici değilse içirme.

Top Bottom