Neler Yeni

Doktor Çölyaktan Şüpheleniyor..

Reindi

80+ Silver
Benim doktorum kendi yaptigi icin beklemedim bana seni su gun yapacam dedi yapti parayla tabi. İkisi bir an da yapiliyor maks 30 40 dakika surer
kaç para verdin ve ne zaman oldun? çok geri atarsa bende özelde yaptırırım

Reindi

80+ Silver
benimde 19.. bu abimin hesabı aslında da bende şuanda :D bende de büyük ihtimal var bir şey ya karnımın sağ alt tarafı nasıl ağrıyor bir şey yediğim zaman tuvalete gitmiyince gurul gurul büyük abdesti yapmayınca rahatlayamıyorum ara ara ağrı geliyor 2-3 aydır sürekli değişken dışkı var ya bağırsak kanseri yada sizinki gibi kronik bağırsak hastalıklarından birisi var bende tahminimce bütün belirtileri var çünkü kusmak istiyorum kusamıyorum ani kilo kaybı geçmeyen ishal kabızlık vs vs inşallah bir şey çıkmaz doktor o zaman demişti zaten kolonoskopi endoskopi temiz çıkarsa tedirgin olmana gerek yok diye

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ibrahim demir
o olmaz ise huzursuz bağırsak sendromun vardır
bende 1.5 ay ishal çektim bağırsak düzenleyici ilaç kullandım
yememe içmeme dikkat etdim geçti

Reindi

80+ Silver
o olmaz ise huzursuz bağırsak sendromun vardır
bende 1.5 ay ishal çektim bağırsak düzenleyici ilaç kullandım
yememe içmeme dikkat etdim geçti
kilo kaybı iştahsızlık vs oldu mu? mesela 3-4 ayda 12 kilo gibi bir kilo verdim ben sende hiç kilo kaybı oldu mu

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ibrahim demir
kilo kaybı iştahsızlık vs oldu mu? mesela 3-4 ayda 12 kilo gibi bir kilo verdim ben sende hiç kilo kaybı oldu mu
hocam oldu gram yemek yiyemiyordum bir ay sürdü 5 6 kilo vermiştim
acı eksi baharati şeyleri yasakladı
yemene dikkat et sağlıklı beslen

Reindi

80+ Silver
hocam oldu gram yemek yiyemiyordum bir ay sürdü 5 6 kilo vermiştim
acı eksi baharati şeyleri yasakladı
yemene dikkat et sağlıklı beslen
doktor sana tomografi kolonoskopi endoskopi verdi mi? bana hepsini verdiler bugün kolonskopi falan bir ay sonrada yapacak bir şey yok özelde yaptırsam en ucuzu 10k
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam siz kolonoskopi endoskopiyi ne kadar beklemiştiniz?

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ibrahim demir
doktor sana tomografi kolonoskopi endoskopi verdi mi? bana hepsini verdiler bugün kolonskopi falan bir ay sonrada yapacak bir şey yok özelde yaptırsam en ucuzu 10k

endoskopi yaptı gastirit çıktı
kolonoskopi istemedi
antibiyotik ve bağırsak düzenleyici verdi

Ysuflix

80+ Gold
kardesim colyak hastasi. senin de ayni hastaliga sahip olma ihtimalin oldugu icin duygusal sekilde yorum yapmayayim. Ekonomik durumun iyiyse glutensiz ekmek, kurabiye vs vs bir cok urun var. Dedigim gibi eger maddi durumun iyiyse cunku 100gr ekmek 60-70Tl. onun diisnda hayatindan ekmek makarna bulgur vs glitenli urunleri cikarman gerekiyor. Kardesim 12 yasinda ve o yaslardaki bir cocuk hak verirsiniz ki buyume caginda çok acikabiliyor.Ayni zamanda diyabeti de oldugu icin durum ekstra zorlasiyor.sorun varsa yanitlamaya calisirim
hocam çok geçmiş olsun zor bir durum gerçekten diyabette ekstra zorlaştırıyordur :(

bwNN

80+ Silver

Hocam ben beklemedim fazla. Tek beklediğim doktorum tatile çıkmıştı onu bekledim. Banada ilaçlı bt , end. klo. Yaptilar

bwNN

80+ Silver

Son durum nedir hocam

Top Bottom