Neler Yeni

Dolandırılma ihtimalim kaç? Sarı site Paraö güvende

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ege
Büyük ihtimalle sana bi link atıp oraya onay için bilgi gir tarzı saçma bi şeyler yazıcak arkadaşın yazdığı gibi bottur %90

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,661
İsim
marilyn
tc ile olduğu için şikayet edebilirsiniz bence bir kaç kez alışveriş yaptım üründe sattım

TahinPekmez

80+ Silver
kahve makinası alıyor dolandırıcı değil gibi geldi.
sen paketlerken videoya çek, ben hep öyle yaparım.
arkadaşım işlemci sattı alan kişi pinleri yamulutmuş, bozuk diye geri gönderdi. arkadaşımda videoda sağlamdı diye ispat etti, alıcı suçlu bulundu para geri arkadaşa geldi. alıcı paramı aldın işlemciyi gönder bari deyince nah alırsın diyip vermedi işlemciyi. düzeltti pinleri sattı başkasına.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Emre
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi en iyisi bakalım adama IBANa isteyeceğim yada bir yem atacağım ısparta da kuzenim var diye. Ona göre bir yol izlerim artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle sana bi link atıp oraya onay için bilgi gir tarzı saçma bi şeyler yazıcak arkadaşın yazdığı gibi bottur %90
Dediğiniz de olabilir. Bakalım ne olucak cevap versin bi arkadaş. Bu numara sorgulama uygulama adı bilen var mı acaba ?

kahve makinası alıyor dolandırıcı değil gibi geldi.
sen paketlerken videoya çek, ben hep öyle yaparım.
arkadaşım işlemci sattı alan kişi pinleri yamulutmuş, bozuk diye geri gönderdi. arkadaşımda videoda sağlamdı diye ispat etti, alıcı suçlu bulundu para geri arkadaşa geldi. alıcı paramı aldın işlemciyi gönder bari deyince nah alırsın diyip vermedi işlemciyi. düzeltti pinleri sattı başkasına.
Yani bakalım arkadaş cevap versin. Ona göre bir yol izleyeceğiz yada sahbindenş arayıp herşeye emin olup. Öyle kargo atacağım

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi en iyisi bakalım adama IBANa isteyeceğim yada bir yem atacağım ısparta da kuzenim var diye. Ona göre bir yol izlerim artık.

Dediğiniz de olabilir. Bakalım ne olucak cevap versin bi arkadaş. Bu numara sorgulama uygulama adı bilen var mı acaba ?

Yani bakalım arkadaş cevap versin. Ona göre bir yol izleyeceğiz yada sahbindenş arayıp herşeye emin olup. Öyle kargo atacağım
Hocam şöyle bir durum var sarı siteden bir ürün alacağınız zaman param güvende olmadan birinden ürün alır mıydınız?. Parayı ibandan attıktan sonra o adamın size ürünü göndereceği ne malum

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Emre
Hocam şöyle bir durum var sarı siteden bir ürün alacağınız zaman param güvende olmadan birinden ürün alır mıydınız?. Parayı ibandan attıktan sonra o adamın size ürünü göndereceği ne malum
Hocam ben karşıdaki adama güvenmiyorum ben sahibindene güveniyorum. Beni kuşkuya düşüren adam8n hiç bir şey sormaması ve paramın açıkları. Elbette biz de ticaret yaptık. Ben de ürün aldım gönderdim. En son 2 hafta önce. Bir kişiden ekran kartı aldım. Elden teslim alacaktım olmadı. Admaın hesabına 7750 para atıp. Kartı kargolamasını istedim.

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Param güvende ile asla mal göndermem. En başta satışa elden satılık şerhi koyarım çok ısrar eden olursa önce havale sonra kargo şeklinde ürünü yollarım bunu yaparkende havale edilen tutarı çekerim, doğru kargonun yolunu tutarım.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Hocam ben karşıdaki adama güvenmiyorum ben sahibindene güveniyorum. Beni kuşkuya düşüren adam8n hiç bir şey sormaması ve paramın açıkları. Elbette biz de ticaret yaptık. Ben de ürün aldım gönderdim. En son 2 hafta önce. Bir kişiden ekran kartı aldım. Elden teslim alacaktım olmadı. Admaın hesabına 7750 para atıp. Kartı kargolamasını istedim.
IBAN dan parayı attıktan sonra bütün sorumlusu sizsiniz. Ürünü göndermediği zaman nereye şikayet etmeyi düşünüyorsunuz?

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Emre
IBAN dan parayı attıktan sonra bütün sorumlusu sizsiniz. Ürünü göndermediği zaman nereye şikayet etmeyi düşünüyorsunuz?
Elimdeki kanıtlarla wp konuşmalarıyla. Zaten bu tür ticaret yaptığım da hepsini wp üzerinden yazılı yaparım. Öyle bir durum da direk savcılık. (Allah'a şükür daha hiç bir olayım olmadı)

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Elimdeki kanıtlarla wp konuşmalarıyla. Zaten bu tür ticaret yaptığım da hepsini wp üzerinden yazılı yaparım. Öyle bir durum da direk savcılık. (Allah'a şükür daha hiç bir olayım olmadı)
Allah allah :D Söz senettir muhabbeti mi dönüyor yıl 2023 de

Hangi savcılıkmış hocam o söyleyin de biz de bilelim

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Emre
Allah allah :D Söz senettir muhabbeti mi dönüyor yıl 2023 de
Hocam söz senettir derken. 2019 yılında arkadşaım araba parçası aldı birinden adam ürünü kargolamadı. Arkadaşım dilekçe yazıp savcılığa verdi. Ve verdiği parayı da geri aldı.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Ha savcılığa başvuru ha sahibinden e başvuru ikisinde de aynı uğraş bence uğraşmayıp videolu çalışır kanıtlı seri numaralı fotoğraf videosunu çekip yollayın bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum şahsen hiç yaşamadım

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Emre
Ha savcılığa başvuru ha sahibinden e başvuru ikisinde de aynı uğraş bence uğraşmayıp videolu çalışır kanıtlı seri numaralı fotoğraf videosunu çekip yollayın bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum şahsen hiç yaşamadım
Arkadaş cevap verdikten sonrasın da bakacsğız. Yarın da sahibindeni arayıp durumu anlatırım. Sizin dediğiniz gibi çalışır vaziyette video çekerim. Seri numarasını kayıt altına alırım. Sahibindene durumu anlatırım. Yollarım.

Top Bottom